2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با ده سال سابقه کار و ده سال استخدام رسمی پرستار بیمارستانم ماهی ۱۱ میلیون حقوقمه که یه تومنشم کرایه ...

چی بگم والا با این گرونیا واقعا پس انداز سخته مگر کلا آدم نون پنیری بگذرونه

2740
چی بگم والا با این گرونیا واقعا پس انداز سخته مگر کلا آدم نون پنیری بگذرونه

دو بار بری فروشگاه شوینده و مواد غذایی بخری تمومه دیگه به لباسو مهمونیو مسافرتو هدیه و بوتاکسو ژلو لوازم آرایشو اینجور چیزا نمیرسه 

دو بار بری فروشگاه شوینده و مواد غذایی بخری تمومه دیگه به لباسو مهمونیو مسافرتو هدیه و بوتاکسو ژلو ل ...

پس چ خاکی به سرمون بریزیم بنظرت الان اکثریت حقوق و درآمد مردم همین هول و هوشه نه میشه خونه خرید نه ماشین نه زندگی دلخواه هیچی .....

پس چ خاکی به سرمون بریزیم بنظرت الان اکثریت حقوق و درآمد مردم همین هول و هوشه نه میشه خونه خرید نه م ...

والا تاپیکای نی نی سایت رو میبینم نصفیا در آرزوی پرستار شدنن نمیدونم من قدر نمیدونم یا آرزوهای مردم انقدر کوچکه آخه این شغل با این درامد به چه درد میخوره آخرش دیسک کمر دیسک گردن استرس کوفت زهر مار همیشه شیفت عید تعطیلات روز بری شبکاری بری ته این شغل نتونی یکم به تیپو ظاهرت برسی یه کشور نزدیک بری سفر یه رستوران با کلاس هر چند ماه بری شام ... همه چی برام بی معنی شده 

دو بار بری فروشگاه شوینده و مواد غذایی بخری تمومه دیگه به لباسو مهمونیو مسافرتو هدیه و بوتاکسو ژلو ل ...

من چهار ساله میخوام دماغم رو عمل کنم ماشالا حقوقم تا میگیرم باید بره جای خرج خونه چون همسرم تمام حقوقش رو قسط میده 

والا تاپیکای نی نی سایت رو میبینم نصفیا در آرزوی پرستار شدنن نمیدونم من قدر نمیدونم یا آرزوهای مردم ...

ببین وضع چجوریه که له له میزنن واسش دیگه معلمی هم هس 

اینجا فقط یا از اول باید پولدار باشی یا هم که ....

خیلی سخت بشه با تلاش و کوشش پولدار شد تو وضعیت 

من چهار ساله میخوام دماغم رو عمل کنم ماشالا حقوقم تا میگیرم باید بره جای خرج خونه چون همسرم تمام حقو ...

دقیقا منم بعد زایمانم دندونام خراب شده هنوز پول نیومده دستم براش