2737
2739
عنوان

مامانا بیاید ی کمک ب من بدید

100 بازدید | 16 پست

دخترم حدودا چهارسالشه. من از بعد بارداریم کارم رو ول کردم و تو خونه ام. البته نویسندگی و تدریس رو دارم اما خیلی محدود. دخترم سه ماه مهد رفت بعد گفت دیگه نمیرم و منم حالا دارم مهدش رو عوض می کنم تا ببینم واکنشش چطوره!! هفته دوسه بار بیرون میبرمش و کافه و استخر و خانه بازی و در طول روز سعی می کنم باهاش یک ساعت تا دوساعت بازی کنم. اما واقعا کلافه میشم گاهی. میلا امروز اومدم باهاش کاردستی درست کنم چندبار با مهربونی و بازی براش توضیح دادم که چسب رو خاااالی نکنه یه جا و یه مقدار کافی ازش بریزه رو کاغذای رنگی. اما ی دفعه دور از چشم من همشو خالی کرد و ... منم عصبانی شدم و حسابی داد و فریاد راه انداختم. خودمم ناراحت میشم. ولی خداوکیلی دیگه کم آوردم. مثلا چندروز پیش کارگاه مادر و کودک همه بچه ها با اسباب بازی و اهنگ بازی می کردند بچه کن ی سره نق میزد ک بریم ... همه خستگی هام ب کنار. حاضرم براش مدام وقت بذارم ولی با نق و نوق بچه ها رو ندارم. یا وقتی ده بار ی چیزو توضیح میدم و باز کار بیخود میکنه صدهزار بار از بچه آوردنم پشیمون میشم.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من

حوصله نق و نوق بچه ها رو اصلا ندارم. واقعا ظرفیتم در این‌مورد به زیر صفر رسیده. چون دست تنها بودم تموم این چهارسال ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون دیگه خیلی دم پرشی

گاهی ولش کن به حال خودش لذت خودش تنها یا با بچه های دیگه بازی کنه

چسبمدماتیکی بخر نتونه خراب کنه

البته باید انقد خرابکاری کنه تا یاد بگیره

زیاد حساس نباش

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

پسر منم همینه

اینا همبازی میخوان

قدیم تعدادمون زیادبود کاری به پدر و مادرمون نداشتیم با دختر خاله و عمه و عمو بازی میکردیم حوصلمون سر نمیرفت

الان بچه ها محدود به خونه شدن بیشتر

دوست دادن با همسن خودشون بازی کنن

عزیزم درکت میکنم دختر منم خییلی نق نقو هست کافیه یه چی بشه یکم اب بریزه روش یا ازاین مسائل بیخود انق ...

بخدا با شیطنت بچه کنار میام ولی با نق و نوق نه. تیک گرفتم ... دیروز باهاش آرد بازی کردم تموم فرش یه هفته شسته رو و سر و صورت و لباساشو آردی کرد باز هیچی نگفتم و همه رو تمیز کردم. ولی وقتی غر میزنه هاااا انگار یکی داره چکش میکوبه رو مغز من

2740
بخدا با شیطنت بچه کنار میام ولی با نق و نوق نه. تیک گرفتم ... دیروز باهاش آرد بازی کردم تموم فرش یه ...

وااای اره بخدا منم میگم بچه هرکاری میخواد بکنه فقط صدای غرش نیاد 

همون دیگه خیلی دم پرشی گاهی ولش کن به حال خودش لذت خودش تنها یا با بچه های دیگه بازی کنه چسبمدم ...

ببین من در هفته با چارت بازی جلو میرم و جوری برنامه میریزم ک روزی یک ماکزیمم دو ساعت باهاش بازی کنم. مابقی بهش میگم خودت بازی کن. تازه همش فکر میکنم خیلی دارم براش کم وقت میذارم🥺

ببین من در هفته با چارت بازی جلو میرم و جوری برنامه میریزم ک روزی یک ماکزیمم دو ساعت باهاش بازی کنم. ...

اتفاقا زیاد وقت می‌ذاری

شایدم الان براش یکنواخت شده

وقت گذاشتن می‌تونه اینطوری باشه که شرایط مهیا کنی با همبازی هاش بازی کنه  نه اینکه مستقیم پیشش بشینی

البته لجبازی و خود محوری  بچه ها تو این سن کاملا طبیعی هست وبعد سن مدرسه که شش هفت سال هست  درست میشه

دوما من حس میکنم بچه ها تو این سن پر از خلاقیت و شگفتی هستن و چون ما میخایم به تفکر اونا قالب بدیم  به مشکل برمی‌خوریم

مثلا تو همین مسأله چسب زدن

اون دوس داره خودش کشف کنه مثلا ببینه حجم زیادی از چسبو بریزه چه اتفاقی میوفته وقتی محدودش میکنیم نق میزنع

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706