2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راحته درست کردنش فقط نمیدونم چجوری اندازشو بگم 

داخل شیر ارد میریزی و میزاری رو اجاق همش هم میزنی تا غلیظو یکم سفت بشه 

اندازشو نمیدونم‌چجوری بگم چون مقدار شیرتو نمیدونم

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2731
سلام. الان مینوبسم براتون

شیر یه بسته از این نایلونی های پگاه براش 6 قاشق غذاخوری آرد برنج لازمه و یک استکان معمولی شکر.

اول ارد رو در شیر سرد حل کن تا گلوله نشه و بذار روی گاز و مرتب همبزن تا گلوله نشه. زیر اجاق معمولی باشه. به حال خودش نذتر گلوله میشه و سر میره. وقتی دیدی یکم غلیظ شد شکر و اصافه کن و وقتی به غلظت مورد نظرت رسید خاموش کن و خواستی گلاب دو قاشق غذاخوری بریز. نخواستی هم مهم نیست.

ولی این مقدار زیاده واسه بچه. مقدارش رو نصف کن. 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘

برای زیر یکسال شیر گاو ممنوعه فرنی رو فقط آرد برنج‌ با آب بزار بپزه غلیظ بشه بزار ولرم بشه بعد شیر خشک یا شیر خودت بریز بهش بده ۵ ماه هم زوده باید ۶ماهش تموم بشه

برای زیر یکسال شیر گاو ممنوعه فرنی رو فقط آرد برنج‌ با آب بزار بپزه غلیظ بشه بزار ولرم بشه بعد شیر خ ...

گلم میشه اندازه هم بگین..مثلا چقد آرد برنج رو تو چقد آب بپزم..؟شیر خشک چقد؟؟

🥰خدایا شکرت🥰
منم اندازه هاشو نمیدونم آخه این مقدار که گفتین زیاده برا نوزاد ۵ ماهه

گفتم دیگه نصف کن. 

یعنی نصف بسته شیر و 3 قاشق ارد و نصف استکان شکر.

بازم خواستی یک چهارمش کن 

الهی شکرت به هزار و یک دلیل... 😘