2733
2734
عنوان

مصرف غذاهای فریز شده در بارداری

395 بازدید | 24 پست

سلام خواهرای گلم یه سوال داشتم من باردارم و دکترم گفته تا میتونی استراحت کن برای پختن غذا مشکل دارم آخه خونمون روستاییه وبرای پخت غذا چند دفعه باید به اتاق ها سر بزنم برم سر یخچال .خواستم به مامانم بگم برام غذاهای یکی دو هفته رو بفرسته فریز کنم بنظرتون مصرف این غذاها فریز شده خطر داره برا جنین 

زیاد خوب نیس دیگه 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه صندلی راحت بذار تو اشپزخونه بشین روش

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓♡کاربری پنجمم هست🥲دیگ با شماره پسرخاهرشوهرم عضو شدم  نی نی یار دست از سر من بردار😑
2738
نخوری بهتره . غذا که کاری نداره بزار تو زودپز من استراحت مطلق بودم آشپزی و کارام و خودم انجام می‌داد ...

دکتر میگه استراحت مطلق شما میگی استراحت زیاد خوب نیس ؟ببین بسته ب استراحت یه استراحتم دکتر میگه باید دراز بکشی