2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای آخه دقیقا اززمان لیزر تا الان من که همیشه پریودم دقیق بود ریخته به هم 

گلم مطمئن باش هیچ ربطی نداره.شاید استرس گرفتی موقع لیزر ازاون باشه.دلیلای زیادی میتونه داشته باشه

2731
فکرمیکنم رو بعضیا این تاثیرروداره...اگه کسی این مشکل روداشته اعلام کنه لطفا وراهکار؟ 

سلام گلم منم همینجور شدم ،و اینقدر بهم ریخته شد ک بلافاصله بعد لیزر پری میشدم ،بعدش رفتم دکتر ،آرمایش هورمون دادم ریخته بود به هم ،قرص داد 

❤️اللهم عجل لولیک الفرج ....نمیدونم صلاح زندگیم چیه، خدایا تو که الرحم الراحمینی بهترین رو رقم بزن....همیشه روی رحمانیتت حساب کردم...عاشقتم خدا...خدایا شکرت ❤️❤️
2740
چه آزمایشی دادین و عدد هورمونا چقد بود ؟ممنون میشم پاسخ بدید

آزمایش هورمونی دادم ،عدد هورمونا یادم نیست ولی هورمون پرولاکتین از حد نرمال خیلی زیاد تر شده بود ، لیزر رفتن رو ادامه ندادم ،قرص کابرگولین برای تنظیم پرولاکتین داد 

❤️اللهم عجل لولیک الفرج ....نمیدونم صلاح زندگیم چیه، خدایا تو که الرحم الراحمینی بهترین رو رقم بزن....همیشه روی رحمانیتت حساب کردم...عاشقتم خدا...خدایا شکرت ❤️❤️

عزیزم بازم میگم که ربطی به لیزر نداره.چون اشعه لیزر تاحدخیلی کمی واردپوست میشه.مرکز لیزرتو عوض کن شاید اپراتورت اشعه لیزرتو بدتنظیم کرده.بعداینکه استرس خیلی تاثیرداره