2737
2734

تو بهزیستی برین زیاد بهتون معرفی می کنن. می تونین چند نفرو تقبل کنین ماهیانه واریز کنین براشون

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بهزیستی برین زیاد بهتون معرفی می کنن. می تونین چند نفرو تقبل کنین ماهیانه واریز کنین براشون

عزیزم خیلیا هستن که زیر نذر بهزیستی نیستن من خودم یکی میشناختم نبود ولی جدیدا یه پولی بهش میرسه، اونایی که زیر نظر بهزیستی هستن معمولا انقدر نیازمند نیستن

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم
ممنون عزیزم پس وضعشون زیاد بد نیست درسته؟

توی روستا هستن 

من خودم ماهانه بهش کمک میکنم .اکانت  کمیته امدادش هم دارم که اگر کسی خواست بهش کمک کنه بتونه از اون طریق کمک کنه یعنی شخصیش نیست و برای حامی پيامک از امداد میاد 

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
توی روستا هستن  من خودم ماهانه بهش کمک میکنم .اکانت  کمیته امدادش هم دارم که اگر کسی خواس ...

شما میشناسیدش واقعا نیازمندن؟

سلام بله بچه خواهرم یتمیه پدر و مادرش جدا شدن و اون بچه پیش مادربزرگش که اونم تو فقرن داره زندگی میکنه اون بچه یتیم هم خودش مبتلا به دیابت است و انسولین میزنه و ۱۲ ساله هست 

2738

عزیزم همین الان یکی تاپیک زده بود سه تا خواهر هستن.

پدرشون بهشون تعرض میکنه فرار کردن رفتن خونه داییشون اونجا هم زنداییش میگه نمیتونم دیگه نگهشون دارم سنشونم کمه ۱۰ ساله ۱۵ ساله ۱۷ ساله.مامانشونم فوت کرده.

اگه میتونی به اونا کمک کن

عزیزم خیلیا هستن که زیر نذر بهزیستی نیستن من خودم یکی میشناختم نبود ولی جدیدا یه پولی بهش میرسه، اون ...

خواهر مگه بهزیستی چقد میده بهشون؟ خیرین یکی ماهی ۱۰۰ میریزه یکی ۵۰۰. بستگی به شانس بچه داره. 

میگی تحریم اثر نداره؟ چون عزیزت بیماری خاص نداره. میگی قانون دیه به نفع زنه؟ چون مجبور نشدی واسه قصاص قاتل دخترت پول جور کنی و دودستی تقدیم حضرت قاتل کنی. میگی قوانین به نفع زنه؟ چون اسیر دادگاه و طلاق نشدی. میگی قانون ارث حقه؟ چون‌ زن سرپرست خانوار نشدی. میگی قانون منع سقط جنین به نفع زناست؟ چون جنین بیماری نداشتی که مشمول سقط قانونی نشه. کلا شکمت پره و سواری، خبر از گرسنه و پیاده نداری. مثل یه مرغ خونگی عادت داری به خوردن و تخم گذاشتن. تو از پرواز و آسمون چه می فهمی؟؟
سلام بله بچه خواهرم یتمیه پدر و مادرش جدا شدن و اون بچه پیش مادربزرگش که اونم تو فقرن داره زندگی میک ...

درخواست دوستی بهتون میدم قبول کنید

بله جاری من داداشش با مامانش زندگی میکنند مامانشم بدبخت دسش فلجه 

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)
عزیزم همین الان یکی تاپیک زده بود سه تا خواهر هستن. پدرشون بهشون تعرض میکنه فرار کردن رفتن خونه دای ...

واى چقدر سخت 

اعصابم بهم ريخت خوندم 

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️