2733
2734
عنوان

مهاجرت به آلمان

1934 بازدید | 89 پست

نی نی سایتی های عزیز من دارم به المان مهاجرت میکنم و اونجا شغل و درآمد دارم ولی همسرم راضی نیست و باهام نمی اد ! بخاطر ذخیره تخمدان کم تو پروسه ی ای وی اف هستم ! حالا دو دلم که اقدام به بارداری کنم و حامله بشم و برم یا بیخیال بچه دار شدن بشم !  

در هر صورت همسرم نمی آد ! و من نگران اومدن یا نیومدن اون نیستم ! فقط دارم فکر می کنم اگه بچه داشته باشم برای خودم یه خانواده دونفره خواهم داشت !! و ارامش بیشتری دارم !  تو فکر ازدواج مجدد  در المان هم نیستم !

بیا منو بزار تو چمدونت ببر زندگیمونو دوتایی بسازیم😔😂❤️

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی🕊️🤍.                                                    جانانم دختر زیبای من به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرت‌ با تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگیدبه من تکیه کن که تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد🫶🏻🫀            مشاور کنکور و دبیرم کمک خواستید در خدمتم😚🤍    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو فقط برو مطمین باش پشیمون نمیشی

نمی دونم حامله بشم و برم یا مجرد و تنها برم !!؟ خودم بچه خیلی دوست دارم می ترسم بخاطر شرایط ام دیگه تو اینده بچه دار نشم !

ایران موندن هم برابر با دعوا و جدایی هستش ! و مهاجرت ام هم تنهایی ! در هر صورت جدایی ! 

فقط دو به شک ام که حامله بشم یا نه !؟؟؟

2738
نمی دونم حامله بشم و برم یا مجرد و تنها برم !!؟ خودم بچه خیلی دوست دارم می ترسم بخاطر شرایط ام دیگه ...

ببین عزیزم هرجورم ک عاشق بچه باشی

اولا ممکنه بچه رو بتو نده همسرت

دوما بشدت بشدت مسئولیت سنگین و سختیه بچه تنها بزرگ کردن

حامله بشی شوهرت اجازه میده بچه رو ببری!!؟

آره می گذاره !  فقط نمی دونم با یه بچه از خودم اونجا بهتر زندگی می کنم یا مجردی !!؟ اخه آدم دنیای مجردی هم نیستم و الان بیشتر دلم بچه می خواد !

ببین عزیزم هرجورم ک عاشق بچه باشی اولا ممکنه بچه رو بتو نده همسرت دوما بشدت بشدت مسئولیت سنگین و س ...

بچه رو بهم می ده !!! فقط ذهنم درگیر ازن هست که اگه تنها برم اونجا دوباره باید بخاطر بچه دارشدن ازدواج کنم !!! که ایا بچه دار بشم یا نه !