2733
2734

پدرمادرش از یه هفته پیش خونه مابودن...منم کم نذاشتم...

بعدش خانواده جاریم امدن بادایی و زندایی همسرم که پدر جاریمم هست..من خونشون نمی رم...تازه شوهرم منوبزورمی بره فقط برای عرض ادب...

۵دقه پامی شیم می یایم...

من دوس داشتم اخرهفته مال خودمون باشه...

اماهمسرم امروزم مرخصی گرفت همه روبردبیرون کاخ..تفریح ناهاربیرون..

من خونه بودم دلیل داشت اعصاب این قوم بی فرهنگو نداشتم...

من زیاد صبح امدن گرم نگرفتم...

و چون همسرم فقط گیرمی ده چراخوب پذیرایی نشدن...پدرومادرش...

بعد رفتن ایناسگ می شه حسابی....

به خدا داخل خونه حجاب داشته باش...از گرما پختم...پخت و پذهم که بماند...

می دونم پارس می کنه...

چی جوابشو بدم...،!؟؟

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی روز سخت میگرفتی راه دوری نمیرفت .شوهرتو سربلند میکردی

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
2740

بگو مگه نوکر مردمم آخه؟؟؟؟؟ 

والا من که نه با فامیل شوهرم نه فامیل خودم رفت و آمد نداریم فقط خواهر برادرامون و پدرومادرامون 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘 

همنطور که مادر شما کعبه قلبتون بوده

مادر پدر ایشونم براشون ارزش دارن

بعد دیگه شما که زحمت کشیدی یه روزم تحمل میکردی خودت چرا خراب کردی

بگو دارم‌پریود میشم دست خودم نیست😅

خدایا مرسی عشقم آفریدی👶❤
یه روز بود تموم میشد می رفت نمی دونم اومد بگو مریض بودم نخواستم بگم 

بابا اینا می یان چندروز می مونن...چندنفرتوخونه جامیدانمی شه...

الانم گرفتن خوابیدن...مثل خرس...

من تواتاقم تنهام...می دونم هروقت برن شوهرم تادوهفته قیامت می کنه...

کاش منم پدرمادرداشتم😭😭😭😭😭😭😭

آبجی گلم می شه یه فاتحه برای مادرم فاطمه بفرستی🤲❤کاش می توانستم بهترین جای  بهشت را برای مادرم❤ بخرم.مادرعزیزم کعبه من قبله من چه سبکبال پرواز کردی ...چه راحت تسلیم خواست خداشدی امیدوارم نوربه قبرت به باره😭😭😭همیشه در تک تک سلولهای وجودم خواهی بود...❤🌹روحت شاد
2706