2733
2739
عنوان

مادرم 💔 فوت کرده

461 بازدید | 31 پست

بعد از مدتها سختی وعذاب بیماری سرطان فوت کرد ورفت وتنها شدم خیلی تنها ,میدونید که دخترا هرروز به مادرشون زنگ میزنن وقتی خوشحالن یا ناراحتن اول به مادرشون میگن

هیچکس جاشونمیگیره دلم تنگه خیلی صبور بود وباروحیه خوب سعی کرد قوی باشه ولی نتونست بیماری روشکست بده  دکترها خیلی اذیتش کردن خدا ازهرکس درحقش اشتباه کرد نگذره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

روحش شاد

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2738

روحشون شاد 

اون دنیاشون پر از آرامش

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
2706