2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چله بسم الله

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
2738
این چله که میگین توی پریودی میشه خوند؟

من میخوندم

فقط عذر شرعی اونجوری نداشته باشید 

پریودی اشکالی نداره

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

چله حق شناس 

ناد علی 

ناد علی چندین باررر برای من معجزه کرده 

حاجت روا بشی 

التماس دعا

تویی که این امضا رو می‌خونی، آره با خودتم،خدا حواسش بهت هست❤️🌱صبور باش معجزه‌ی خدا نزدیک هست❤️🌱تا اینجا اومدنت اصلا آسون نبوده،بابتش از خودت تشکر کن… 🌈
چه جور ی خوندی

روز اول ی دور تسبیح روز دوم دو دور تا چهل روز ک میشه چهل دور فقط اگ یادت بره باید از روز اول شروع کنی بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم. 

خدایی دارم مهربون تر ازحد تصور. یک عدد اسفند ماهی خوش بین وپر از انرژی مثبتم. بهترین رفیقم آریل(فرشته براورده کردن ارزوها) هروقت احتیاج ب درد ودل داشتین میتونین روی من حساب کنین. 
چجوریه

توضیح دادم عزیزم