2737
2734
عنوان

کسی میدونه کدوم دستگاه برای لیزر بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جیغ بزن مهم اینه بعدش راحت میشی 😂

من چند سال پیش لیزر صورت میرفتم نمیدونم اونموقع دستگاهش چی بود ولی از این ژلا میزدن ببین بالای لبمو که میزد من شر شر اشک میریختم چون بالای لب بود نمیتونستم داد بزنم😄

خدایا دوست دارم، به من لیاقت بندگی بده نزار گمراه بشم
2742
تا حدی بود که گریه میکردم😅 نه تحمل کردم همون یکبار رو و دیگه نرفتم  ولی همون یک جلسه موهام ر ...

آخه ببین من شنیدم میگن جلسه اول خیلی سخته ها جلسه های بعد دردش کمتره کاش ادامه میدادی

من چند سال پیش لیزر صورت میرفتم نمیدونم اونموقع دستگاهش چی بود ولی از این ژلا میزدن ببین بالای لبمو ...

اوه 

جوابم گرفتی ؟ آخه من دستام رو جواب نگرفتم با اینکه موهاش زیادم نازک نبودن ،چجوری مردم از صورتشون جواب میگیرن؟

• پناه باشیم  🫀 •
2740
من چند سال پیش لیزر صورت میرفتم نمیدونم اونموقع دستگاهش چی بود ولی از این ژلا میزدن ببین بالای لبمو ...

خخخ وای آدم می‌ترسه من لیزر پاک کردن تاتو رفتم حتی پلاسما عمیق لما جیکم نزدن همه میگفتن چه مظلومی حالا خدا کنه این برم برا ریش سیبیل همون حد باشه 

آخه ببین من شنیدم میگن جلسه اول خیلی سخته ها جلسه های بعد دردش کمتره کاش ادامه میدادی

نمیتونستم همون بار اول ترسیدم  

ولی شما برو تجربه کن امیدوارم دردش برات قابل تحمل باشه 

اوه  جوابم گرفتی ؟ آخه من دستام رو جواب نگرفتم با اینکه موهاش زیادم نازک نبودن ،چجوری مردم از ...

آره واقعا خوب بود من هم خط ریش هم دور لب رفتم خیلی خوب بود

ب عکس گفتی هرچقدر بگذره دردش بیشتر

جدی میگی آخه من اینجوری شنیده بودم از چند نفر میگفتن دردش جلسه اول بیشتره