2733
2739
عنوان

بارداری

461 بازدید | 63 پست

بچه ها بیاین عکس بیبی چکم بزار بگید مشکوکه یا نه 

من بار اوله استفاده میکنم دقیق بلد نیستم 

میگي حاضري براي عشق بمیري درصورتي که نه چیزي از مردن میدوني و نه چیزي از عشق :)  

بزار من استاد بی بی چکم 😁

هم اوست خدایی که جز او نیست معبودی ، فرمانروای هستی،عاری از کاستی سرچشمه امنیت و سلامتی ، مسلط برهمه و مبرا از هر شکستی، انجام دهنده هر خواستی ،و سرآمد با عظمت هستی ، بله این خداست مبرا از ادعاهای هر بت پرستی ۲۳/الحشر🌸🌸🌸🌸پروردگارا، مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثانی ،  از نزد خودت یاورى براى من قرار ده که در زندگیم از من سود برد و پس از مرگم بر من استغفار کند، و او را فرزندى سالم بر من قرار ده، و شیطان را در او سهم و نقشى نباشد. خداوندا، من بسوى تو توبه نموده و بخشش تو را مى‏طلبم، تو بخشنده و مهربانى🌸🌸🌸🌸🌸 به یاد سپهسالار اسطوره ای ایران ساعت ۱/۲۰دقیقه فرودگاه بغداد ، سردار رشید شهید قاسم سلیمانی یادت جاودان❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

واای من خ دوسدارم

اتفاقا امروز فکر میکردم کسی بی بی چک نمیزاره چرا

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
چرا مینویسه مجاز نیست 

لینک بذار 

هم اوست خدایی که جز او نیست معبودی ، فرمانروای هستی،عاری از کاستی سرچشمه امنیت و سلامتی ، مسلط برهمه و مبرا از هر شکستی، انجام دهنده هر خواستی ،و سرآمد با عظمت هستی ، بله این خداست مبرا از ادعاهای هر بت پرستی ۲۳/الحشر🌸🌸🌸🌸پروردگارا، مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثانی ،  از نزد خودت یاورى براى من قرار ده که در زندگیم از من سود برد و پس از مرگم بر من استغفار کند، و او را فرزندى سالم بر من قرار ده، و شیطان را در او سهم و نقشى نباشد. خداوندا، من بسوى تو توبه نموده و بخشش تو را مى‏طلبم، تو بخشنده و مهربانى🌸🌸🌸🌸🌸 به یاد سپهسالار اسطوره ای ایران ساعت ۱/۲۰دقیقه فرودگاه بغداد ، سردار رشید شهید قاسم سلیمانی یادت جاودان❤
2740
بزار من استاد بی بی چکم 😁

گلم نمیدونم چرا مینویسه مجاز نیست 

البته الان من تست گذاشتم ولی اومدم تواینترنت خوندم نوشته بود صبح بهترین وقته برا تست ولی همین الانم یکی خطا پر رنگ یکی کمرنگ شد 

میگي حاضري براي عشق بمیري درصورتي که نه چیزي از مردن میدوني و نه چیزي از عشق :)  
گلم نمیدونم چرا مینویسه مجاز نیست  البته الان من تست گذاشتم ولی اومدم تواینترنت خوندم نوشته بو ...

عزیزم صبح بهترین وقته چون ادرار غلیظه ولی اکه در طول روز چهار ساعت ادرارتو نگه داری اونم مثل ادرار صبح میشه 

من ساعت ۴ تا ۹ شب ادرار نکردم بیرون بودم ۹ شب بی بی چک گذاشتم سه روز قبل موعدم پررنگ شد یعنی نسبت به خط کنترل کمرنگ تر بود ولی به هرحال خط تی پررنگ شد و دو روز بعد آز دادم بتام ۵۰۰ بود 

2706