2737
2734
عنوان

جلو داداشم چی بپوشم نی نی سایت!

1338 بازدید | 29 پست

این قسمت جلو داداشم تیشرت سه ربع و شلوارک پوشیدم !

دسته اول: این دسته عجیبن انگار داداش ادم بقال سر کوچه است واکنششون اینه ؛ یا ابلفضللللللللللللللل میم* واااای بی حیا چطوری تونستی بیچاره زن داداشت اگه خواهرشوهر من بودی میکشتمت فلان میکردم و بیسار میکردم من خودم مجردی جلو داداشم زره اهنی با کلاخود میپوشیدم ! در این حد افراطی 😐

دسته دوم: اینا با تیشرت و شلوارک مخالفن فقط استین بلند و یقه اسکی با شلوار تو پنبه ای سایز ۳ ایکس حالا کی؟  ۱۵ مرداد ساعت ۲ ظهر کاربر نیست زودپز سیاره !

دسته سوم: این کاربرا از اون ور بوم افتادن! نهههههه شما احمقید جلو برادر فقط نیم تنه ورزشی با شرتک هر کی جز این بگه بیکلاسه اییییش بدبختای بیکلاس تا کی مبخوای جهان سومی باقی بمونی 😏

اینا دلقک سیارن!

دسته چهارم: اینا نرمالن الحمدالله چشمشان نزنممم😂 اینا یه لباس نخی یا یه شلوار سنبادی میگردن یه کسی هم کاری ندارن و معمولا مورد هجوم دسته ی دومن چون معتقدن نخی لباس زیرت پیداست و تو همچنان نیمه بی حیایی 🙄

دسته پنجم : این دسته معمولی و نرمال هستن و کاری به چرت و پرت هایی که بیان میشه ندارن یه لباس متناسب با شرایط خونه میپوشن و هیج وقت تو دام قضاوت پوشش خانه نمیوفتن

خلاصه که نی نی سایت خیلی عجیبه چون همه معتقدن خواهرا قراره خودشون رو لخت کنن که عروسا به چشم نیان !

خدایا ما رو از دوران سمی بدون آلودگی رد کن بلند بگو الهی آمیییین

گردالو_

دوست داشتی نظرتو توی ناشناس بگو و بازم اگه دوست داشتی قسمت قبل (شیو) رو بخون 😄

https://harfeto.timefriend.net/16889237838461

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 

😅😅😅😅😅

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لطفا کامنت نزارید قفل نمیشه و اگر گذاشتین پاک کنید ممنون

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 
2740

ای خدااا من میخواستم قفل کنممممم😑😑😑

اکی کامنت نخواهم گذاشت 

تو منو فراموش کردی یجوری که انگار من ناهار هفته ی پیشت بودم ، یا یکی از همکلاسی های کلاس اولت که باهاش زیاد حرف نمیزدی ، مثل اسم یه شخصیت تو سریالی که چندسال پیش دیدی ، تو منو فراموش کردی خیلی راحت : ))