2733
2739

میشه بهم راهکار بدین؟ 

البته من زیاد رفت آمد دوست ندارما، سالی یکی دوبار بیشتر دلم نمیخواد، الان 12 ساله ازدواج کردم هیچ وقت نزاشته برم، فقط جشن عروسی میزاره، بقیه نه

امروز دوستای دبیرستانم باهم بودند همشون رفته بودند الا من، خودشم من همونی بودم که خیلی پایه بودم میرفتیم می‌گشتیم کیف میکردیم، الان 12 ساله من حسرتم 

خیلی ناراحتم

نباید قبول میکردم اولا،خیلی اوایل کوتاه اومدم الانم شوهرم پرو شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من💔

یعنی توخونه ها فقط 

بیرون کافه بازار رستوران اینا نمیذاره

دلم میخواهد شونه های خودمو بگیرم و بگم .... چته ؟؟؟   چی خوشحالت میکنه ؟؟؟   چرا هرکاری میکنم بچشمت نمیاد ؟؟؟؟  چرا از وقتی خیانت دیدی خوشحال نمیشی ؟؟؟○بقول ی عزیزی : روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت○ی دیالوگ تو سریال خاتون بوده ک میگه: زن ها تا لحظه ی آخر میجنگن ولی ...وقتی ی چیزی براشون تموم میشه، تموم میشه دیگه ○جوابم ب خیانت ی چیزه ک مشکل شوهر شماس خانوووم کِرم از درخته ○البته اینم بگم سرتو بالا بگیر و بگو آشغالای گرگارو ،سگاا میخورن○اما واقعا خیلی حرفه ک آدم نمیتونه روح و روانشو دربیاره نشونت بده بگه نگااه باشون چی کردی؟؟○چه تقدیر ، چه قسمت ، نجنگی ، نمیرسی ○میشه باخیلیا بازم ادامه داد ، گفت وشنید وخندید، اما دیگه دوستشون نداشت○زندگیمونو اونی خراب کرد ک مثلا میخاستیم باش زندگی بسازیم○بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی ؟؟○ دلم میخاد باقی عمرمو بخابم😢💔 واس آرامش منو بچه هام صلوات بفرستید_ _  _اسم کاربریم اصلا با حال دلم  همخونی نداره 
2738

خو دیگه

خودتون وقتی ازدواج می کنید ذوق زده اید فکر می کنید دیگه تمام زندگیتون شوهره و همه چیزو به خاطرش کنار میذارید و حریم بر خودتون ایجاد نمی کنید؛ اونام یابو برشون میداره!

من💔 یعنی توخونه ها فقط  بیرون کافه بازار رستوران اینا نمیذاره

آخه چرا؟ اصلا تنفر کم کم داره بهم دست میده چون به خواسته هام اهمیت نمیده، بهش میگم چرا نمیزاری، میگه دوست ندارم  چون، منم میگم خب من دوست دارم الان چی شد

بعد 12 سال زندگی نباید اینقدر در اختیار شوهر باشی  مگه زندونی هستی 🤔

خیلی چیزها رو تغییر دادم، ولی این موردم باید تغییر بدم، خیلی اشتباه کردم بقولت عینه زندانی، اونم باعثش مامانم بوده هی گفت الکی به زندگیت اختلاف ننداز، در حالیکه شوهرم یه آدم نمک نشناسه که یه عمر هر چه کردم نفهمید، فکر کرد وظیفه امه

خو دیگه خودتون وقتی ازدواج می کنید ذوق زده اید فکر می کنید دیگه تمام زندگیتون شوهره و همه چیزو به خ ...

سنم کم بود،بقولت فکر کردم چیه، آخه خودشم اصلا دوست رفیقی نداره اصلا همیشه با من هست، اینم باعث سده که من نتونم