2733
2734
عنوان

درخواست لغو کاربری دارم

67 بازدید | 10 پست

لطفا یه جوری باشه بتونم با همین اکانت جدید بزنم 

@نی_نی_یار_پنج    

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

سلام منظورتون اینه که بتونین با همین شماره کاربری بسازین؟ نمیشه که

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

میشه بپرسم ساعت کاری شما از چه ساعتیه

من هرچی تگ کردم شمارو نبودید 

سایتم خراب بود نتونستم تو خصوصی پیام بدم

(استارتر معذرت تو تاپیکت بی ربط به موضوع پیام گذاشتم)

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
سلام  میشه بپرسم ساعت کاری شما از چه ساعتیه من هرچی تگ کردم شمارو نبودید  سایتم خراب بو ...

سلام تگ نکنین فقط گزارش بزنین و رد بشین

عزیزم شما اگر بزرگید باید الگوی اون بچه ها باشین سایت امروز پر مزاحم بود نمیشد من بیام تذکر بدم تا میخواستم کوچیکترین پستی بذارم مزاحم عضو میشد میام تو سایت فحشهای ناجور میداد به کاربرا 

تگ کردن من موقع دعوا و توهین ممنوعه کل کل ممنوعه فقط و فقط باید با اولین توهین گزارش بزنین و از تاپیک برید بیرون هر چی ریپلای کردن هم برنگردین بخونین و صبر کنین تا من رسیدگی کنم ببینین الان تازه دارم به گزارشات پست رسیدگی میکنم نباید رو پست توهین ریپلای کنین و مدام کل کل کنین و تگ کنین من همیشه کسانی که کل کل میکنن و مدام تگ میکنن و باعث تشدید دعوا میشن هم لغو میکنم به اون کاربرا هم تذکر میدم که کل کل و توهین نکنن لطفا الگوی کاربرا کم سن و جدید باشین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام تگ نکنین فقط گزارش بزنین و رد بشین عزیزم شما اگر بزرگید باید الگوی اون بچه ها باشین سایت امروز ...

الگوی کاربرای کم سن و سال من نیستم... کسانی هستن که فحاشی میکنن ... نه امثال بنده... بعدم کجا کم سن و سال هستن؟ بیشتر بالای 20 سالن و بالغن 

شماانتظار دارید چیکار کنم؟

خودتون برید تو تاپیک ببینید چند نفر منو همزمان منشن کردن  و من جواب هیچکدوم رو ندادم

کسایی که من تو عمرم یکبارم نه باهاشون همکلام شدم اینجا نه میشناسمشون ولی اومدن میگن نی نی یار این همیشه برا ما گزارش میزنه!
خودتون برید ببینید من کی برا تاپیکاشون گزارش زدم؟ یا به علایق کسی توهین کردم؟ 

من از تاپیک چند بار اومدم بیرون باز میبینم 10 نفر منو منشن کردن... خودتونم میدونید اگه منم میخواستم ادم جمع کنم دورم تاپیک میزدم قطعا بیشتر از اینا میرفتن سراغ اونا... ولی نخواستم جو سایت رو بهم بزنم ...به خانوم باردارم رحم نمیکنن شروع میکنن باهاش کل کل کردن

شما اگر واقعا عادلانه برخورد میکنید باید کاربر brave_girl  رو تعلیق کنید چون این خانوم هم باعث تشویشه هم باعث فحاشی میکنه به همه 

جز من امشب به چند نفر دیگم توهین کرده...

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

اره خب خط دیگه ندارم آخه میخوام یه سری اطلاعات از این حساب پاک شه منتها تاپیک پاک نمیکنین اخه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
اره خب خط دیگه ندارم آخه میخوام یه سری اطلاعات از این حساب پاک شه منتها تاپیک پاک نمیکنین اخه

نمیشه اصلا امکانش نیست

هفته ای سه تا تاپیک میشه حذف کرد تو تاپیک حذف مهم ها رو بدین براتون پاک کنن

لینک حذف تاپیک و پست های درخواستی | تبادل نظر نی نی سایت

2738
كاربريت فعال ؟ 

اره