2733
2734
عنوان

ازدواج با پسر عمو روستایی

867 بازدید | 58 پست

سلام خوشگلا 

بچه ها اگه تاپیک قبلیمو بخونید متوجه میشید من حدود چن وقت پیش درگیر طلاق شدم در سن ۱۹ سالگی .

الان که تقریبا کارای طلاق ام داره تموم میشه حدود یک هفته است که یه خواستگار دارم .

این خواستگار پسر عمومه و ۲۴ سالشه تابحال ازدواج نکرده و مجرده.

توی روستا زندگی میکنن و یه اتاق بزرگ که ۳ تا فرش ۱۲ متری میخوره داره ماله خودشه.

پدرش و برادر هاش همگی خونه مستقل دارن و زن و بچه دارن.

با توجه به این شرایط پسر و البته شرایط خودم که الان یه مطلقه محسوب میشم اما تو شهر بزرگ شدم به نظرتون این ازدواج خوبه؟

پسر خوبیه هم سربازی رفته هم کاری هستش و اهل پس انداز اهل دود و دم هم نیست چون پسر عمومه و میشناسمش.

وقتی منو از بابام خواستگاری کرده گفته که از وقتی مجرد بودم دوسم داشته اما تا اومده اقدامی بکنه خب من ازدواج کردم و الان با این حال که مطلقه ام بازم منو میخواد .🙂

نظرتون ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اینجور که خودت داری از خودت میگی تنها نقطه قوتت اینه که شهر بزرگ شدی ؟ 😶

خوبه برات انگار بهم میاین

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
من بودم نمیرفتم روستا درسته مطلقه ای ولی قرارنیست چیزی از ارزش هات کم بشه زندکی روستا سخته واقعا ...

چرا مگه روستای ها چشونه ما خودمون روستاییم ولی پسراش خیلی بهتر از شهریان

منتظر نی نی کوچولو🥰
2706