2733
2739

من از زمانی که با همسرم ازدواج کردم از لحاظ تحصیلی، خانوادگی، مالی و .... سطحم نسبت به همسرم خیلی بالاتر بود.

به عنوان مثال من به چند تا زبان مسلطم یا فوق لیسانس داشتم در حالی که در کل خانواده ی همسر من فقط یک نفر فوق لیسانس داشت.این یک مثال خیلی کوچیکه.

از زمانی که با همسرم ازدواج کردم خودم کار کردم و با اینکه پدرم وضع مالی شون خوب بود با همه چیز همسرم ساختم.

در حال حاضر هم از لحاظ موقعیت اجتماعی موفق هستم به صورتی که هر روز حدود چند نفری از دوست و آشنا و غریبه ازم در مورد کارم و اینکه چطور موفق بشن میپرسن. هر روز افرادی از خارج کشور میان و از کارم کلی تعریف میکنن.بچه ها من خیلی تلاش کردم و جالبه همه این تلاش رو دیدن جز خانواده ی همسرم.

خانواده ای که وقت و بی وقت سعی در تحقیر من میکنن.من در حال حاضر درآمد خوبی دارم اما مادرشوهر جلوی هر شخصی چنان آه حسرت میکشه که من کارمند دولت نشدم که واقعا ناراحت کننده است.

من تلاش کردم و الان یک کارآفرین موفقم اما هر سری خانواده ی همسرم و خواهر شوهرام اومدن سرسری و بدون هیچ حرفی از محل کارم رد شدن بدون هیچ سخنی.چند باری به اصرار همسرم خواستم خواهر شوهرام رو هم در قسمتی از کار شریک کنم اما چنان حرفایی زدن که منو به گریه انداختن.

حتی اگر بخوان محصولی بخرن و میدونن من اون محصول رو با همون قیمت و کیفت دارم اما به هیچ عنوان از من خرید نمیکنن.حتی جلوی چشم خودم به یکی از اقوام که داشت در مورد خرید یک محصول از مادرشوهرم سوال میپرسید آدرس یک نفر دیگه رو دادن.بعد که شوهرم اسم منو آورد که چرا منو معرفی نکردی هیچی نگفت.

بچه ها من تمام درآمدم رو صرف زندگی ام کردم و الان اگر موفقیتی دارم هم من و هم همسرم تلاش کردیم اما خانواده ی همسرم حتی اگر یک لباس نو تن من ببینن سریعا اعتراض میکنن.و من زبون جواب دادن ندارم.

چه کنم؟

حذف تاپیک حق ماست⭕

دوستان عزیزم ما حتی با زدن تاپیک های اعتراضی هم به خواستمون نمیرسیم.... 

چون با اینکار فقط داریم بازدیدهاشون رو بالا میبریم و به نفعشونه.... 

من و یکسری از دوستان تصمیم گرفتیم فردا اصلا تاپیکی نزنیم چه اعتراضی و چه درمورد مسائل دیگه....

لطفا همکاری کنید باهامون....

اگر موافق هستید اینجا بگید موافقم و این متنو کپی کنید و بصورت تاپیک بزارید دقیقا با همین عنوان.... 

امیدوارم این روش جواب میده...

فقط لطفا همکاری کنید...

این تاپیکمو کپی کنیدو بصورت تاپیک بزارید....

اینجاهم بگید موافقمو از فردا هیچ تاپیکی نزارید برای یمدت....

فردا ۲۱ تیر

از ساعت ۰۰:۰۰ امشب شروع کنین

….Work hard in silence. Let success make the noice

حذف تاپیک حق ماست⭕

من و یکسری از دوستان تصمیم گرفتیم فردا اصلا تاپیکی نزنیم چه اعتراضی و چه درمورد مسائل دیگه....

اگر موافق هستید اینجا بگید موافقم و این متنو کپی کنید و بصورت تاپیک بزارید دقیقا با همین عنوان.... 

فقط لطفا همکاری کنید...

فردا ۲۱ تیر

یه بار خیانت دیدی برنگرد احمق بودم برگشتم ۴ بار خیانت کرد. نترسم که با دیگری خوی کنی:) تو با من چه کردی که با او کنی:)   اعتماد_ممنوع❌ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حذف-تاپیک-حق-ماست#  

فقط لطفا همکاری کنید...

فردا ۲۱ تیر

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه   
2728

فقط لطفا همکاری کنید...

فردا ۲۱ تیراز ساعت ۰۰:۰۰ امشب شروع کنین

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
2738

شغلت چیه فروشنده ای؟؟؟؟

مطمئن باش از حسودیشونه محلشون نده

اعتراض کردن بگو:کارمیکنم که خوب خرج کنم😊

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

سلام عزیزم 

خیلی از رفتارهارو بزار رو حسادت و فرهنگ بدشون

بقیشم بزارید رو اینکه شما سیاست برخورد با رفتاراشتباهشونو نداشتید

منم شاغلم و تنها خانم شاغل بین4تاجاریموخانواده همسرمم ازاین گیرا هست ولی من مدیریتش کردم

خودشون خسته میشن کم کم

زندگیتو بکن و از تلاشت نهایت لذتو ببر

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...

شما که اینقد به گفته ی خودتون همه چی تموم هستین که هرروز عده ی زیادی از خارج میان راز موفقیت شما رو میپرسن برام عجیبه اینقد دغدغه های معذرت می‌خوام خاله زنکی داشته باشین 🙄🙄🙄

شما که اینقد به گفته ی خودتون همه چی تموم هستین که هرروز عده ی زیادی از خارج میان راز موفقیت شما رو ...

شپا چون تو چنین شرایطی نیسی متوجه نمیشین من میفهمم استارتر چی میگ

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍