2733
2734
عنوان

از بغل ما درآمد زایی میکنید اونوقت به خواسته هامون بی توجه اید؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 668 بازدید | 50 پست
هلاک شده بنده خدا

اره خیلی 

هیچ نری درخواست دوستی نده چون می‌برمت توخصوصی بلای سرت میارم که اسم خودتم یادت بره😂🖕دوتاحرکت شیش و هشت روت پیاده میکنم.ازدرخواست دادن پشیمون بشی.ok?????? کماندوخطری هستم ولی به علت تاپیکهای زیاد و احتمال شناسایی شدن کاربری قبلیوترکوندم الان بااین کاربری درخدمتتونم😁😁‌. 
دو سه هفته ؟ بیچاره اونی که ۵۰۰ تا تاپیک خصوصی داره چیکار کنه ؟

بخاطر اینکه دیر پاک میشه والا من جرات می‌کنم خیلی وقتا تاپیک بزنم چون عزا پاک کردنش دارم آنوقت 

من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا چیز. یادی نمیخایم مسایل حریم شخصی مون تو سایت میذاریم اون موقع نیاز به مشورت داریم بعد باید هم ...

به نظرم اگر کاربرها از طریقی مجبور شن تاپیک خصوصی فقط در بخش خصوصی بزارند و امکان حذف تاپیک اختیاری فقط در این نوع بخش خصوصی فراهم بشه عالی میشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

من واقعا با تبلیغهای سایت مشکل دارم جدا از هزینه سرسام آور نت چشمهام رو هم خیلی اذیت میکنه... دیگه از حد گذشته

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی
بخاطر اینکه دیر پاک میشه والا من جرات می‌کنم خیلی وقتا تاپیک بزنم چون عزا پاک کردنش دارم آنوقت 

منم کلی تاپیک‌ خصوصی دارم از بس زیاده والا دیگه رغبت نمی کنم نه تاپیک‌بزنم نه حوصله دارم روزای زوج منتظر باشم بذارمشون تاپیک حذف 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

بنظرم بهترین کار ارسال ایمیل و پیام به تلگرام های سایت هست 

اینجا فایده ای نداره 

🖱️متخصص نرم افزار های حسابداری و crm🖥️ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم.. 🌱کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
خودت میگی خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدی پس دیگه غر زدن ممنوع

خییییییییییییلی بی ربط حرف میزنی خیییییییییلی! اتفاقا آدم وقتی چیزی رو دوس داره کمک میکنه باگهاش برطرف بشه تا بی نقص تر بشه! ضمنا من عاشق کشورمَم،این چه ربطی به آدمایی داره که توی این کشور زندگی میکنن؟؟؟ آدما کم کاری میکنن اونوقت من از کشورم بیزار بشم؟؟😂😂😂😂😂

ان شاءالله پات به کشور رویاهات برسه ببینم اونجا نقصی پیدا نمیشه😏

اللهم عجل لولیک الفرج🌹خدایا شکرت که ایران به دنیا اومدم

لطفا تاپیک بزنید و اعتراضمونو مطرح کنید 

حق_حذف_تاپیک#  

امروز همه ی سهمیه هامونو تاپیک حذف تاپیک بزنیم و فزدا از ساعت 10 صبح هیچ تاپیکی نزنیم. موافقین لایک کنین و این رو نشر بدین. 

ولی امروز همه ظرفیت رو تاپیک بزنید هاااا 

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه!"جهنم من شوهرم و خانواده شن! من جهنمو توی این دنیا تجربه کردم"بی صبرانه منتظر اون روزی هستم که تک تک بابت دونه به دونه بدی هاشون تقاص بدن... میگن دعای نی نی سایتیا گیراست ومن اینو به چشم دیدم؛دعاکنید هرچه زودتر شاغل بشم وخونه دار بشم و بتونه دخترمو بیارم کنارخودم و بادخترم یه زندگی آروم رو تجربه کنیم؛من سنی ندارم این همه درد واسه من وبچه م زیادیه!خدایا دخترم وآینده مونو به دستای پرقدرت تو می سپارم؛زندگی وآینده ای پر از آرامش و خوشبختی برامون رقم بزن....دلم برای خود سابقم خیلی تنگ شده....چه زود دیر شد....

@مونا_تهرانی    

@نی_نی_یار_41‍ 

@نی_نی_یار_پنج    

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

خب پاسخگو باشید

کاربر سایت براتون ارزش نداره؟

پول و سود تبلیغات چطور؟؟؟

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯
2706