2733
2734

بچه ها من این هفته سونو ان تی دادن که خوب بود.بعدم آزمایش غربالگری

حالا بعد چند روز از آزمایشگاه زنگ زدن که طبیعی باردار شدی یا با ای وی آف

درحال که من تو فرم اینارو نوشته بودم

بنطرتون چرا زنگ زدن جای نگرانی هست ؟؟.

سلامتی بچه ربطی داره به روش بارداری؟؟؟

نگران شدم😢😢😢

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

@بقچه_    

ببخشید شما تو آزمایشگاه فک کنم کار میکنید 

نظری ندارین؟؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران‌نباش  چیزی‌نیست  برای تکمیل فرم حتما تماس گرفتن  موقع پذیرش باید پرسش میشد ا ...

خب تو فرم نوشتم طبیعی دیگه

برا چی باز زنک زد

2731

سلام عزیزم فکرنمیکنم چیز نگران کننده ای باشه 

اصلا سوال خاصی نیست

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
سلام عزیزم فکرنمیکنم چیز نگران کننده ای باشه  اصلا سوال خاصی نیست

ممنون عزیزم زنگم زدم گفتن تیک شو تو فرم نزده بودی