2733
2734

تجربشو داشتید؟ یا دیدید؟

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله  دنیا دار مکافاته  حتما نباید اون ظالم بدبخت بشه  گاهی تو اینقدر خوشبخت میشی ک ...

اخه من واقعا نمیتونه دلم صاف بشه نفرین نکردم تا حالا ولی واقعا دلم آتیش میگیره 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2740

من اصلا ندیدم. یکی رو میشناسم به اکثر آدمای زندگیش ظلم کرده دیروز بعد سالها دیدمش سرحال تر و سالم تر و جوون تر از ده سال پیشش شده بود. هیچ مشکل خاصی هم توی زندگیش نداره. همه اطرافیانشو نابود کرده خودش سالم و سرحاله

کاربر محترم، اونی که تاپیک زده و راهنمایی خواسته ربات نیست و انسانه و دل داره. هر چیزی به ذهنت میاد ننویس لطفا. چون تاوان دل شکستن سخته.
اخه من واقعا نمیتونه دلم صاف بشه نفرین نکردم تا حالا ولی واقعا دلم آتیش میگیره 

ببین من یه کثافتی ۱۶ مهر ۱۸ سال پیش یه بلایی سرم اورد که همیشه نفرینش کردم 

دقیقا ۱۸ سال بعد تو همون تاریخ خدا شوهرم رو که صد درصد باید میمیرد رو بهم برگردوند همه میگفتن زنده بودن شوهرم معجزه است 

این پاداش اون عذابم بود 

تا دلت بخواد دیدم 

پس چرا بعد ۱۰ سال جواب ظلمی که به ما کردن و میکنن رو نمیده؟

بله دیدم ،مخصوصانفرین پدرومادرخیلیذتاثیرداره یکی مادرش دعاکردپسرعین خودش خدابهش بده وتوهمین دنیاببینه کاراش رووقشنگ دیدوخیلی عذاب گشیدالانم یکسره به دلایل مشکلات قلبی دکتره وسکته کرده یه بار

پس چرا بعد ۱۰ سال جواب ظلمی که به ما کردن و میکنن رو نمیده؟

شاید وقتش نشده ...

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree