2752
2734

سلام عزیزان خوبید شبتون بخیر توروخدا میشه برا دخترم از ته دلتون دعاکنید بیمارستانیم دخترمو بستری کردن عفونت داخل خونشه یادمه یکی از نی نی سایتی ها یکی دو سال پیش با من دعواش شد دخترمو نفرین کرد که همیشه رو تخت بیمارستان باشه دلم میخاد از ته قلبم داد بزنم بگم توروخدا بیا و از خدا حرفتو پس بگیر دلم میخاد بترکه 😭😭😭😔😔کاشکی میدید تاپیکمو اما ی کاربری دیگ بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا ب نفرین اون نیست.اتفاق میوفته

دوما هیچی نیست بچه خواهرم ی بار عفونت رفت تو خونش چند روز بیمارستان موند خوب شد.

بچه ات چند روز دیگه خوبه خوبه.چه دعا کنن چه نه

من از پایان خود آگاهم زنده باد تمام اشتباهات من✌🏻
2731

دخترت یه فرشته کوچولوعه چرا باید به نفرین یک انسانی که اینقد ذاتش سیاه بوده که دلش اومده یه بچه رو نفرین کنه براش مشکلی پیش بیاد؟

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

واه ابن چی حرف زشتی بوده  زده 

مریضی برای همه هست خوب میشه ان شا الله

اگه این پست و میبینه ک باید بگم خیلی بی شعوری

پروفایلمو عوض نمیکنم لطفا درخواست نفرمایید     با تشکر😁    یا راهی خواهم ساخت    یا ساخی راهم اخ😌                                 
عزیزم انشااللع که چیزی نیس و خیلی زود خوب میشه از کجا فهمیدید ؟

از بچگی تا حالا همینه همش بستریه باراولمون نیست نوبت دکتر خون براش گرفتم فردا نه پس فردا ببرمش بدنش نسبت ب هرچیز کثیف و ویروسی حساسه 

واه ابن چی حرف زشتی بوده  زده  مریضی برای همه هست خوب میشه ان شا الله اگه این پست و میبی ...

آره عزیزدلم ب خدا قسم ب امام رضا هر شب تو این دوسال ی بار نبوده ب فکر این حرف نباشم و غصه نخورم ممنونم پناه برخدا و نفس پاکت

از بچگی تا حالا همینه همش بستریه باراولمون نیست نوبت دکتر خون براش گرفتم فردا نه پس فردا ببرمش بدنش ...

عزیزم خواهشا یک دکتر خوب ببریدش ایشالا زود خوب بشه من براش دعا میکنم مخصوصا روز عاشورا که نڎر دارم حتما دعاش میکنم تا همیشه سالم و سرحال کنار شما باشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولا ب نفرین اون نیست.اتفاق میوفته دوما هیچی نیست بچه خواهرم ی بار عفونت رفت تو خونش چند روز بیمارس ...

امیدخدا آخه عزیزم از بچگی همینه بهتر نمیشه بدتر میشه همیشه خدا تب داره

امیدخدا آخه عزیزم از بچگی همینه بهتر نمیشه بدتر میشه همیشه خدا تب داره

بچه خواهرمم همینه هی تکرار میشه این روند براش ازمایش خونم داد و چکاپ کامل بهترین دکترا

گفتن هیچیش‌نیست سالمه سالمه

من از پایان خود آگاهم زنده باد تمام اشتباهات من✌🏻
عزیزم خواهشا یک دکتر خوب ببریدش ایشالا زود خوب بشه من براش دعا میکنم مخصوصا روز عاشورا که نڎر دارم ح ...

الهی من فدات بشم خداکنه بچت هیچوقت مریض نشه خدا ازت راضی باشه چشم بخدا قراره چهارشنبه ببرمش مشکلم اینه همسرم همش عفونت داخل خون ب دروغ مسخره میکنه😔