2752
2734
پسر من 23 فروردین دنیا اومده ولی چون شهر غریب زندگی می کنیم احتمالا تولدشو قبل از موعد تو تعطیلات عید شهر خودمون برگزار کنیم
من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پسرمن 22 فروردینه.دخترمم اردیبهشت 90 هست.به هرحال که باید برای دخترم تولد بگیرم دوتا رو باهم میگیرم.ضمنا دخترم یکسالگیش اصلا اذیت نشد وقتی خسته شد بردم خوابوندمش
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
حرفشون درسته عزیزم من امسال تولد یکسالگی دختر دوستم رفتم زبون بسته آخرای تولد خوبش برده بود واسه بریدن کیک به زور بیدارش کردن کلی گریه کرد و اصلا از مراسم هیچ لذتی نبرد به نظرم تولد دو سالگی رو باید مراسم بزرگ گرفت ولی یکسالگی جمع و جور فقط واسه یادبود و عکس
من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
درسته.. به نظر منم نمیشه برنامه مفصل ریخت... اخه دوست من برای پسرش تو باغ خانوادکیشون تدارک دید خیلی عالی بود و البته بچه خیلی همکاری کرد.. دختر من که بعید می دونم همکاری کنه... یه ایده جذاب که اون کار کرده بود این بود که همه عکسای زشت و زیباشو از اول تولد تا اون موقع رو تو قطع کوجیک چاپ معمولی کرده بود و به برگای درخت با گیره زده بود تا مهمونا ببینن ... خیلی خوب بود
ژوانا سلام.اونروز ببخشید انقدردیر جوابتو دادم رفته بودی. خانواده خودت کجان،؟من فکر میکردم خودت اهل کرمانشاه باشی
هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
دوستت ماشالله چه با حوصله است.لابد بعد سالهااا باردار شده.اره؟
تازه تولد یکسالگی دخترم من میگفتم بچه اذیت میشه لباس راحتی تنش کرده بودم مامان بزرگم به زور گفت لباس مهمونی تنش کن برای عکس
مامانا اگه موافق بودین چون کوچولوهامون هم سن هستن تقریبا ،، برای تولد یا اگه نشد گاهی بیرون یا توی خونه دورهمی داشته باشیم که نی نی هامون هم تنها نباشن... 😍😀😍باران(دخترمن) که هر جا بچه می بینه دیگه ولشون نمی کنه
من موافقم.تهرانی؟کجای تهران؟
2706