2733
2734

عکس زنش رو تتو کنه رو بازوش ، اگه کسی اینکارو کرده باشه نظرتون چیه ؟

اگه همسرتون بخواد اینکارو بکنه اجازه میدین؟

من خودم به شخصه دوست ندارم ، مثلا تاریخ عقد یا اول اسم ها باشه خیلی بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من اصلا نمیپسندم 

اخه بدن که دفتر خاطرات نیست

بعدا صد در صد پشیمون میشه آدم 

البته این نظر منه فقط 

حالا چیزای دیگه تتو کردنش به نظرم بد نیست 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

عکس نمیدونم بنظرم جالب نیست 

ولی اسم خیلی با احساسه 

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
2738
تتو عکس به نظرت خوبه؟

یجوریه من کلا از تتوهای مینیمال بیشتر خوشم میاد

ولی خب اون حتما اونجوری دوست داشته

توروخدا برای سلامتی مامانم دعا کنید  6/6/1402 مطمئنم مامانم خوب میشه
من اصلا نمیپسندم  اخه بدن که دفتر خاطرات نیست بعدا صد در صد پشیمون میشه آدم  البته این ...

این خانوم من نیستم . ایشون اصلا دوست نداره حالا میخواد یه جوری به شوهرش بگه که ناراحت نشه . حالا موندیم چی بگه 😂

نه.مسخره بازیا چیه.فردا اومد جدا شد

و منی که کراشم اهل تتوعه و تو فکرمه اگه ازدواج کردیم قراره اسم همدیگه رو تتو بزنیم:/

توروخدا برای سلامتی مامانم دعا کنید  6/6/1402 مطمئنم مامانم خوب میشه
2706