2733
2734
عنوان

🦋🦋🦋🦋دماغ عملی هااا

81 بازدید | 8 پست

بچه ها اگ واقعا چیزی میدونید راهنماییم کنید دیگ خسته شدم 

ی  هفته است عمل بینی انجام دادم

همش سرگیجه دارم کل خونه دور سرم میچرخه سرم سنگین انگار کل خونه رو سرمه

حالت تهوع دارم ولی جیزی بالا نمیارم

تب و لرز دارم تمام تنم درد میکنه 

رفتم دکتر سرم داد ی ساعت خوب بودم بازم حالم بد شد شما تجربه ای ندارین 

می رسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

من اینجوری نبودم شاید اثر دارو بی هوشیه اب میوه زیاد بخور

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم ❤️.                                  متاهل و متعهد 💜                                                           لطفا اقایون درخواست ندن ممنون               

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

منم همین بودم انقد شدید بود ب خودکشی فکر میکردم 

شیره انگور و خرما بریز تو اب بخور 

من ک امپول تهوع و قرصشم هیچ کاریم نکرد تا دوهفته همین بودم

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
منم همین بودم انقد شدید بود ب خودکشی فکر میکردم  شیره انگور و خرما بریز تو اب بخور  من ک ...

وای دارم میمیرم آرزوی مرگ دارم 

میخواموخودمو بکشم

وای دارم میمیرم آرزوی مرگ دارم  میخواموخودمو بکشم

منم کاملا درکت میکنم منم سرگیجه شدید چشام باز بود همینجور میبستم شدت چرخش بیشتر میشد تهوع شدیییید دو ساع یه بار قرص تهوع میخوردم امپولش بی فایده بود همش میگفتم یه چیزی بیارید من خودمو بکشم داد میزدم شب تا صب و صب تا شب تا دوهفته اینجوری بودم کم کم بهتر شدم

مواظب حرف هایی ک میزنید باشید چون کلماتی که از دهان شما خارج میشود ویترین شعور شماست 😊  برام دعا کنیدب حاجتم برسم محتاجم ب دعا خیلییییییی محتاجم ممنون مهربونا 🙏🧡 من امیدم به خدا و بعد خدا هم ب خداست 💔🥰 خدا جونم هم میدونی هم میتونی 🥲🥺 منتظر معجزه ات هستم 😍
منم کاملا درکت میکنم منم سرگیجه شدید چشام باز بود همینجور میبستم شدت چرخش بیشتر میشد تهوع شدیییید دو ...

چیز دیگ ای نخوردی؟

چیا بخورم خوب بشم

تا هفته بعد جیزی از من نمی‌مونه 

چیز دیگ ای نخوردی؟ چیا بخورم خوب بشم تا هفته بعد جیزی از من نمی‌مونه 

منم انقد لاغر شدم من ک هیچی نمیتونستم ب خاطر تهوع بخورم آب ماهیچه اگ میتونی بخور