2733
2734
عنوان

خانما یه لحظه میاین

53 بازدید | 11 پست

سلام من بیست و هفت سالمه رشتم ریاضی میخواستم بدونم اگه با پیام نور آموزش ابتدایی بخونم بدون کنکور دادن لیسانس بگیرم احتمالش هست بتونم منم معلم بشم میشه راهنماییم کنید دیر نشده به نظرتون برا درس خواندن من شوهرم اصرارمیکنه برم لیسانس بگیرم 

نه دوستم باما مهندسی خوند ۸ سالم کار کرد بعد رفت ادبیات خوند پارسال امتحان داد معلمی قبول شد الان معلمه

بعد میگیم معلمی بهتره یا مهندسی

میگه حقوق مهندسی بهتره ولی ساعت کار معلمی بهتره

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من دیپلم ریاضی دارم می‌خوام تازه برم دانشگاه برا لیسانس

برو اصلا دیر نیست اگه خوب بخونی ۷ ترمه تموم میکنی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
هفت ترم برا فوق دیپلم یا لیسانس

لیسانس

به نظرتون از راه دور میتونم بخونم آخه دوتا بچه دارم 

اگه دیپلمات ریاضی یعنی گیرایی خوبی داری چرا نتونی