2737
2734
عنوان

مربام خراب شده ؟

228 بازدید | 30 پست

بچه ها من دوساله مربا نگه داشتم تو فریزر بنطرتون خراب شده الان؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قطعا 😑

طعم و ظاهرش همونه

ینی بریزم بره؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740
نه دو سال دیگه هم نگه دار. اون مربا الان بافت داره؟

تو فریزر یخ زده دیگه😅

تو فریز خراب نمیشه 

وقتی ریپلی میزنین لایک نکنین😭.https://www.karzar.net/61859   کارزار اخراج افغی ها👇                       بعضیام دلداری دادنشون مثل بادبزن زغاله...هدفشون خنک کردنت نیستمیخوان آتیشتو بیشتر کنن...
فریزر؟!! 

اره

۲ سال؟؟؟؟چرا نخوردیش!!!

واقعاچی تو ذهن یه ادم میگذره که دو سال مربا رو فریزر نگه میداره؟

نژاد‌پرست‌نیستم‌ولی‌نژادم‌شایسته‌پرستشه‌زنده‌بادکورد ؛آیا‌میدانی‌که‌انسان‌ها‌از‌نسل‌میمون‌هستند؛اما‌کورد‌ها‌از‌نسل‌شیر😌🦁اگ‌جوابتو‌ندادم‌؛بدون‌تشخیص‌دادم‌عقلت‌ناقصه👌🏻

نه هیچیش نیست مربا های من تو پاگرذ پله هست یکساله وقتی باز میکنم میزارم تو یخچال هرچه قدر بمونه خراب نمیشه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706