2733
2734

بچم ی سالشه و ماشالله پر شیطنته.  برای کارای شخصیم میخام برم بیرون کسی نیس نگهش داره مادرم ک میگع بچت اذیت میکنه حوصله ندارم پیش مادرشوهرمم نمیزارم چون ازش دل خوشی ندارم. و بابت هرکاری ک برام میکنه باز ی توقعی داره موندم چیکار کنم نمیشه کلا از خونه بیرون نرم دارم دیوونه میشم ی راهکار بم بدید

مهد کودک ساعتی نگه میداره

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با خودت ببر یا بده همسرت نگه داره یا بده همسر کارتو انجام بده

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
2706