2752
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3747396 بازدید | 46727 پست
ببین این طلا فروشی توش دست دوم یا قیمت هاش خوبه ک گذاشتید عزیزم؟

والا من جدیدا نرفتم قراره این هفته برم.

قبلا کل کاراش طلای دست دوم بود ولی نه درب و داغون. اکثرا قابل استفاده بود در حد نو وتمیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومای عزیزم ...بعدعیدبودکه به شماگفتم دارم بادیوکینه ونفرت میجنگم😎😎شخصی مدتی هست بامن قهره ...

حرفاتون قشنگه ولی بعضی وقتا بعضیا چنان اتیشی به زندگیت میندازن ک سالیان سال  جای سوختگیش هست من قدیم خیلی راحت میبخشیدم ولی الان چند نفری هستن  ک ده سالی میشه نمیتونم ببخشم فکر نمیکنم بهشون ولی کارشون نکبتشون بدجوری به من  و زندگی مجردیم و‌حتی زندگی  متاهلیمو   آسیب زد 

و باعث شد دنیای من زندگی من عوض بشه درسته خدا دست منو گرفت و بغلم کرد ولی هیچ وقت قرار نیس آسیبی ک زدن به من خوب بشه‌

💫💫💫💫

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2731
سلام به همگی پنج شنبه یه قرعه ده تومنی داشتم زود رفتم طلای بدون اجرت با ۸درصد خریدم گرمی ۳۵۴۰ بود ...

سلام مبارکت باشه غصه نخور بجاش دفعه ی بعد گرم بیشتری میتونی بخری

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

سلام به همگی 

منم اومدم حال خوبم باهاتون شریک بشم ❤️❤️❤️

بلاخره تونستم وام سپه بگیرم اول تصمیم داشتیم کلش رو یه حساب بگیریم وقتی دیدم خیلی دنگ فنگ داره امتیازها منتقل کردیم به حساب اعضای خانواده تا راحت تر باشیم …

با این تفاسیر باز هم خیلی اذیت شدیم 

۳ تاش فعلا گرفتیم یکی مونده ان شالله بزودی اون یکی هم اکی بشه

اما بازم شکر یه مبلغیش نقد شد به لطف خدا

اون واحدی که باهاتون مشورت کردمم با یه شرایط ایده آل تونستم بخرم فعلا رهن ندادم تا ببینم شرایط بازار چطور میشه …

قسمت تک تک اعضا این تاپیک بهتر و بزرگ‌ترش 😘😘😘

یه سری مسائل دیگه هنوزم ذهنم خیلی درگیر کرده ممنونم میشم دعا کنید اوناهم حل بشه البته من هیچوقت از لطف خدا ناامید نمیشم🥲🥲🌹

حرفاتون قشنگه ولی بعضی وقتا بعضیا چنان اتیشی به زندگیت میندازن ک سالیان سال  جای سوختگیش هست من ...

عزیزم همینکه خدادستتوگرفته بلندت کرده بزرگترین شکنجه است برای اونا😉...پس خیالت راحت اوناتاوانشون دادن خداروشکر🤗...خداجای حقه وبه حق خدایی میکنه😍😍😍....امیدوارم حال دل توهم به زودی خوب بشه😇😇😇

سلام به همگی  منم اومدم حال خوبم باهاتون شریک بشم ❤️❤️❤️ بلاخره تونستم وام سپه بگیرم اول تصمی ...

عزیزم مبارکت باشه 🤩❤️

میشه بگی وام سپه رو چطوری گرفتی؟حساب جدید باز کردی یاقبلا حساب داشتین؟همون طرحی که دوماه سپرده کنیم دوبرابروام میدن رومیگین؟سرموقع دادن؟

من بالاخره این چند صفحه عقب بودم خوندم از همه تون کلی چیز یاد گرفتم جای معصومه جان هم خالی واقعا حس میشه 

خانمایی که طلا گرفتین مبارکه فک کنم دو نفر هم خونه گرفتن واقعا تبریک میگم 😍😍

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

خب خانوما ...پیخواستم یکی دوتانکته اقتصادی روکه البته همتون ماشالله بلدین ومنم بازبراتون تکرارکنم...چندروزپیش میخواستم شلواربخرم ...اولش ازچندتامغازه پرسیدم همشون گفتن ۳۰۰منم چون اون روزعجله داشتم ویادحرف معصومه جون افتادم که عجله ای خریدنکنیم برگشتم خونه وچندروزپیش بازرفتم برای خریدیه زیرزمین دیدم لباس زنونه داره که  دقیقاهمون شلواروباهمون جنس ۵۰تومن ارزون ترمیداد🤔...حس میکنم مغازه هایی که کمترتوی دیدهستن قیمتهای بهتری دارندازاوناغافل نشیم😎😎.....اون ۵۰تومنم که مونددیدم وانتی توکوچه دادمیزنه بادمجون کیلو۱۰تومن ...رفتم دیدم بادمجان ۱۰خیار۱۲وفلفل دلمه هم ۱۲میدادهرکیلویی که نسبت به مغازه عالی بود😜....خلاصه خریدموانجام دادم اماهمش استرس داشتم نکنه بادمجوناتلخ باشه😟😟 که اصلاتلخ نبودوسرخ کردموگذاشتم فریزز🤪🤪که برای من بادمجون سرخ شده خیلی کمکه روزایی که سرم شلوغه سریع باهاش خوراک درست میکنم هم کم هزینه است هم راحت ...باهمون ۵۰تومن تفاوت قیمت شلوارم ۳کیلوبادمون یک کیلوخیارویک کیلوفلفل دلمه خریدم که فلفلهاروهم خردکردم فریزکردم...وباقی پولم که حدود۱۰۰بودپس اندازکردم خداروشکر🤗🤗🤗