2752
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3748734 بازدید | 46727 پست
سلام عزیزم  به نوبه خودم ازت تشکر میکنم که وقت گذاشتی تایپ کردی تجربت رو در اختیارمون گذاشتی ب ...

خواهش می کنم عزیزم😍 امیدوارم هیچ وقت هیچ کس براش چنین مشکلی پیش نیاد گفتم بگم که انشاالله تجربه ای بشه برای سایر دوستان.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان مرسی بابت تاپیک خوبتون😍🙏من دوساله ازدواج کردم و تواین دوسال هیچ پس اندازی نداشتیم پارس ...

فاطمه جان نمیدونم خونه از خودتون دارین یا نه 

اقساط دارین یا نه

ولی با توجه به اینکه اول راهین و بچه ندارین 

حتماااا از شرایطتون به نحو احسن استفاده کن 

سعی کن همسرتو همراه کنی با مکالمه با زبون خوش 

ببین قلقش چیه 

و اگه قسط ندارین ۴ تمنی بزار برا خرج ماهیانه 

بقیه رو سریع تبدیل کن 

2731
سلام به همگی  امیدوارم تا به الان روز خیلی خوبی به لطف خدای مهربون داشته باشید. من یک مشورت م ...

اگه یه قیطریه نشین تو تاپیک باشه بنظرم رویاست😎

میشه بگی متری چند بهت گفتن؟

میدونم ربطی به سوالت نداشت🙏

تهران ارزش افزوده بیشتری داره تا تبریز

فاطمه جان نمیدونم خونه از خودتون دارین یا نه  اقساط دارین یا نه ولی با توجه به اینکه اول ر ...

مستاجر هستیم ماهی دوملیون و پونصد کرایه خونه میدیم یه قرعه کشی پولی هم نوشتم ماهی یه ملیون و پونصد میدم ک کلش ۱۵ ملیونه یعنی کل پس انداز یه سال ما همینه🥲اینو هم‌همسرم موافق نبودن اول اسم نوشتم تو قرعه بعد بهشون گفتم😅😅میخواستم یه قرعه ۳۰ میلیونی دیگه اسم بنویسم ک ماهی ۳ تومن بدیم همسرم نزاشت گفت فشار میاد بهش و نمیتونه🥲

سلام به همگی  امیدوارم تا به الان روز خیلی خوبی به لطف خدای مهربون داشته باشید. من یک مشورت م ...

راستی چرا غرب تهران نمیخرید؟

خیابونای عریض… واقعا خوشگلن

خودم مهستانو اونورا رو دوست دارم

درسته بودجه من در حال حاضر به قیطریه و … نمیرسه

ولی ترجیحم بعنوان ساکن تهران به سمت غربه

قیطریه از جمله مناطقیه که ترافیک بدی داره

ولی خب شما گفتی برای سکونت نمیخایین

چه جاری خوبی هستی شما😅 دیگه برادرشوهر مجرد نداری😂😂😂😝😝

قربونت عزیزم..راستش اون برادرشوهرموهمسرم خیلی دوس داره بخاطرهمین ناخواگاه منم احترام قائلم براش👌

جاریم هم دختره ساده ایه سنشم زیاد نیس.. ازطرفی هرررچی میگم گوش میکنه💪😎واسه همین راحتم باهاش🙂

چرا یکی دیگه ام دارم عزیزم😁😁

نی نی سایت را خدا آزاد کرد🤩🤩

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌

بعضیا واقعا انسانیت ندارن یه پارسیان ۲۰۰سوت می‌گفت ۱تومن میشه نهایت ۹۰۰حساب کنم

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن