2733
2734
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3761771 بازدید | 46727 پست
سلام خانمای عزیز و مهربون سال نو و عید فطر مبارک خانمای گل من به راهنماییتون خیلی نیاز دارم من یه ...

حتما بده ملک بگیر عزیزم ،،سرمایه های خورد خوردت رو جمع کن و تبدیل به ملک کن و ازش کسب در آمد کن

اینطوری برات خیلی بهتر

بعد طلا رو باز خورد خورد میگیری 

از قدیم گفتن تیله رو جمع میکنن برای باز 

مثال ترکی اش 

( آشغی یغالار اویناناخدان اتور)

مامان جان 🤗 من نظرات خوندم یکی نوشته بود پول کارمزد دی جی واریز کردم اما وام ندادن

فکر نمیکنم چنین چیزی باشه ، و دیگه اینکه شعبه حضوری هم دارن و اگر حضوری اقدام کنیم همه کارها و واریز وام جلوی خودمون انجام میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم حالت خوبه؟ عید تو و دوستان دیگه هم مبارک من واسه مهمونیهای ۵۰ نفر کمی بیشتر کمتر، خو ...

سلام عزیزم ممنون عید شما هم مبارک ❤️

از نظر من هم که قاشق و چنگال و کارد کافی 

مال خودم هم اینطوری 

قاشق مربا خوری فک کنم برای دسر و بستنی و اینا خوب باشه 

ولی اینکه پنجاه عدد باشه زیاد 

اگه تو مهمونیات ...بستی و دسر میذاری 

اونوقت قسطی پیدا کن بگیر عزیزم 

ولی اگه نه فقط میوه و کیک و شیرینی 

نه دیگه عزیزم اونوقت چرا الکی هزینه کنی 

بذاری تو کابینت بمونه ،خاک بخوره 

ممنونم امیدوار جان  حالا تصورکن فرد یه خونه خوب برای سکونت داره یک خونه برای سرمایه گذاری دار ...

من بودم دوباره یک ملک دیگه میخریدم . 

میدونی چرا چون مثلا چند سال دیگه اگر لازم میشد پولی رو تهیه کنم برای جهیزیه و عروسی و کارهای خیر دیگه برای بچه هام دیگه فقط یکی از ملک ها رو میفروختم و میدونستم که ملک دیگه ای دارم . 

2731
فدات شم برای یه هفته ۴۰۰تومن در نظر گرفتیم که با دوستان اجرا کنیم ...روزی ۵۷هزار تومن  ایده ...

معصومه جون فقط میتونم بگم 

دختر خیلی خیلی مدیری 😉😉😉😉

اینقدر لذت میبرم از نوشته هات که حد نداره 

مخصوصا نکات آموزشی که در مورد دخترت مینویسی

در این مورد بیشتر برامون بگو 

معصومه جونم عیدت مبارک یه سوال من ندیدم تا حالا بگی سکه پس انداز کردی؟(البته به جز پارسیانهایی که می ...

عید شما هم مبارک عزیزم ❤️

نه گلم من فقط پارسیان گرفتم 

والله دلیل خاصی که داشت این بود که همیشه ترسیدم تقلبی باشه و بمونه رو دستم 

یا حبابش بترکه ......

و یه دونه دلیل دیگه هم که داشتم این بود که پولهای من اکثرا کم بود که تبدیل به طلای بدون اجرت کردم ...پول زیادی نداشتم که سکه تمام کنم 

سوم اینکه دوست دارم خودم هم از زینتش استفاده کنم 

عید شما هم مبارک عزیزم ❤️ نه گلم من فقط پارسیان گرفتم  والله دلیل خاصی که داشت این بود که ...

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیزم ..میخواستم نظرتونو در مورداینکه زمین ۳ دونگی رو بفروشیم و خونه مشارکتی شرکت کنیم بدونم خوبه یا زمینو نگه داریم جمع کنیم۳ دونگ دیگشو بخریم ؟خونه و ماشین داریم 

من بودم دوباره یک ملک دیگه میخریدم .  میدونی چرا چون مثلا چند سال دیگه اگر لازم میشد پولی رو ت ...

مممنونم عزیزم 

چه خوبه که آدم نظرات مختلف رو بشنوه واقعا راست میگن هرسری یه عقلی داره

مامانِ نامی🙍‍♂️
2706