2737
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3660217 بازدید | 46088 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم هر کسی ازم میپرسید راستشو میگفتم قبل عید از یه دوستی که خودش همیشه ازم سوال میپرسه راجب درآمد و ...

درسته عزیزم 

کلا سوال در مورد حقوق و درآمد و غیره سوالات شخصی هست لزومی نداره آدم ها از هم این سوال رو تو مهمونی و دورهمی بپرسن 

اگر هم پرسیدن با یک کلمه «چطور» طرف خودش رو جمع می کنه😂

تو این تعطیلات عید برای ما سه تا جعبه شیرینی اومد 

ما هم چون شیرینی نمی خوردیم 

من از یک مدلش چند تا گذاشتم تو فریزر 

اما بقیه رو دادم رفت 

حالا نمی دونم بقیه دوستان با شیرینی چیکار می کنن اما همین شیرینی خیلی ضرر داره 

سلام انتقال با شبا رو فقط از طریق بانک حضوری میشه انجام داد یا نرم افزاری هم هست انجام بده؟  ...

خیر

از طریق همراه بانک هم میشه شبا و ساتنا رو انجام داد مال هر بانکی رو که دارین .

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
2740
حالا من یک جوری هستم هیچکس سر از حساب کتابم در نمیاره  به بقیه که می گی انگار برکت پول می‌ره&n ...

چه نكته اي خوبي گفتي ...اره هر كاري هم ميخواي بكني به ديگران بگي انگار جور در نمياد مخصوصا كارهاي بزرگ انگار انرژي منفي ميفرستن آدم سست ميشه .... من خودم براي خريد خونه و ماشين هيچي به هيچكس نگفتم تا اينكه خريديم دهن به دهن رفت ... بعد اونايي كه چشم تنگ بودن كلي حرف پشت سرم زدن و حسودا مشخص شدن 😐

وقتی داری  با کسی  درد و دل میکنی مثل اینه که بهش یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدی تا هروقت هرجور خواست ازش استفاده کنه مراقب باش که حرف دل رو با کی و کجا میزنی
و یه سوال خوشحال میشم نظراتتون بذارین من سال ۹۱ازدواج کردم وسال۹۸اومدیم خونه خودمون و ۳بار تعمیرات ک ...

من اینجا از دوستان یاد گرفتم بهتره وسیله خونه رو قسطی و چکی خرید.البته خوب تحقیق کنید به خاطراقساطی بودنش زیاد روش نکشن

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
2706