2733
2739
عنوان

تاپیک مدیریت مخارج و در آمد ها و نحوه ی بهتر پس اندازکردنش (2)💰💰💰💰💵💵

| مشاهده متن کامل بحث + 3653413 بازدید | 46037 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من حدود شیش ملیون از پول تو جیبی خودم جمع کردم و میخوام طلا بگیرم که پس انداز باشه برای خودم ولی چون تا حالا نخریدم هیچ اطلاعاتی ندارم ی پلاک کوچیک بگیرم یا از این سکه پارسیان ها یا .. اگه کسی بلده لطفاً راهنماییم کنه چی بگیرم بهتره 

خدایا به هرکس اون چیزی رو ببخش که براش مثل یه معجزه می مونه ..🤍
2728
سلام دوستان من حدود شیش ملیون از پول تو جیبی خودم جمع کردم و میخوام طلا بگیرم که پس انداز باشه برای ...

سلام عزیزم اگر بتونید طلا با اجرت پایین نهایت با ۷ درصد سود پیدا کنید میتونید یک پلاک یا انگشتر بخرید .

عزیزم من رفتم در موردش تحقیق کردم . اول اینکه حتما باید فرد وام گیرنده شاغل باشه . دوم اینکه تا سق ...

سلام 

مامان سبحان عزیز 

الهی رزق و روزی مالی و معنوی فراوووون به زندگیتون سرازیر بشه❤️❤️

از دید من نفر اول این تاپیک شما هستید 

بسیار توانمند هم خانم خونه و هم خانم بیرون 

حقا که استادی و معلمی لایق شماست❤️

مدیریت بیست

فکر و نبوغ اقتصادی بیست 👏👏👏👏👏

بسیاررر افتاده و بی ریا 😘

اطلاعات مالی فووول

هر وقت سر زدم با حوصله تمام و هر ساعت شبانه روز جواب تک تک دادید 

دلم نیومد پیام نزارم و ازتون تشکر نکنم 🥰🥰

سلام دوستان من حدود شیش ملیون از پول تو جیبی خودم جمع کردم و میخوام طلا بگیرم که پس انداز باشه برای ...

سلام عزیزم💗

بستگی داره که بخوایید استفاده کنید ازش یا خیر

ولی من اگه جای شما بودم یه پلاک کم اجرت یا گوشواره یا انگشتر سبک میخریدم که هم استفاده کنم و هربار که میبینمش انگیزه ام بیشتر بشه وهم اینکه طلای بدون اجرت و یا با اجرت پایین جنبه ی پس اندازم داره💕

2738
سلام عزیزم اگر بتونید طلا با اجرت پایین نهایت با ۷ درصد سود پیدا کنید میتونید یک پلاک یا انگشتر بخری ...

وای ممنونم از راهنماییتون ❤️💋خدا انشاالله به زندگیتون برکت و شادی بده 🩵❤️

سلام عزیزم💗 بستگی داره که بخوایید استفاده کنید ازش یا خیر ولی من اگه جای شما بودم یه پلاک کم اجرت ...

ممنونم بسیار راهنمایی خوبی کردین ❤️❤️

نه میخوام بزارم کنار . الان باید برم ببینم ک انشاالله با اجرت کم پیدا کنم 

@اوج_آسمان     

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
بریدطلافروشی طلای شکسته بخرین به اندازه پولتون

ممنونم از راهنماییتون ❤️❤️

پس توکل ب خدا برم ببینم انشاالله خیر بشه . 

چی بگم؟ 😂😂

برگاتو جمع کن😃

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2706