2737
2734

میخوام بدونم تقریبا هر واحد چقدر هزینه ش میشه...وام تعلق میگیره برای ساخت؟؟؟؟؟‌اصلا قیمت ساخت رو نمیدونیم

چون الان تقریبا همه جا یکی شده هزینه ها بالاشهر و پایین شهر نداره...یه واحد۹۰ متری چقدر در میاد خودمون بخوایم بسازیم؟......

ماشهرستان ساختیم ۱۲۰متر 

از پارسال شروع کردیم ۵۰۰ملیون هزینه کردیم

فعلا گاز و گچ کابینت و خورده ریزهاش مونده

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تعمیرات داشتیم

میلگرد شاخه ای۴۰۰

سیمان۸۰

دوتا در فلزی  حموم دستشویی۴/۸۰۰

و‌...فکر کنم حدودا۷۰۰تا۸۰۰میلیون بشه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
وام‌هم میدن؟

به ما تعلق نگرفت  چون چند سال پیش وام برداشته بودیم

حدودا ۳۰۰تومن میخواد تکمیل بشه بریم داخلش

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2738
انشاءالله به سلامتی درست میشه و بزودی میرید

قربونت عزیزم 

من هوایی قیمت نگفتم بهت چون همه رو موبه مو نوشتم هزینه هارو

پارسال ارزون تر از امسالم بود

عزیزم‌ساخت خونه خیلی به مصالحی که انتخاب میکنی بستگی داره

مثلا در پونزده میلیونی داریم ونج میایونی هم داریم

کاشی متری دویست تومن هم داریم متری چهارصد تومنش هم هست

همینو تعمیم بده به شیرآلات و پکیج و سرامیک و….

ما سال چهارصد یه زمین ۳۰۰ متری رو دوطبقه ساختیم، برای ما تموم شد ۱۸۰۰ برای همسایه‌مون با همین متراژ تموم شد دو میلیارد برای همسایه‌ی دیگه ۱۳۰۰

بستگی به مدل خرید کردنتون داره

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2706