2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که نیستم اگه برگردم عقب بازم سزارین پیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728

نمیدونم، من سزارين بودم صد در صد راضی بودم  سال 92، بیهوشی ✌️ 

از طبیعی خیلی بدم میومد از اول، مخصوصا از اون پوزیشنش🤢

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

اونقدر  آمار رضایت از سزارین بالاست ک حد نداره 

خواب میری  بیدار میشی بچت بغلت میدن

اکثر اونایی ک از طبیعی راضین شاید چون سزارین تجربه ندارن ... 

ی نگاهی بندازی ب   انتخاب ماما ها و دکتر زنان . ک تقریبا همشون سزارین میکنن ... 

میفهمی ک   اینی ک ب اجبار میبرن واسه طبیعی چ ظلم بزرگی در حق آدم میکنن 

آدم وقتی ب سزارین علاقه داره  گدایی کنه و پول سزارین جور کنه ولی طبیعی نره . 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2738
اونقدر  آمار رضایت از سزارین بالاست ک حد نداره   خواب میری  بیدار میشی بچت ب ...

اونم انقد راحت نیس بعدش سختی  های خودش داره ی برش عمیق رو شکمت و...نمتونی راحت خم بشی و. من مامانم 4تامون سزارین کرده و سر خواهرم من کلاس هفتم بودم دیدم سختیاشو البته مادر من خیلی محتاط بود تا کلامل خوب بشه رو تمیزی زخم و... ...بستگی به شرایط بدنی فرد داره کدوم زایمان براش مناسب تره

اونم انقد راحت نیس بعدش سختی  های خودش داره ی برش عمیق رو شکمت و...نمتونی راحت خم بشی و. من مام ...

شما حتما طبیعی انتخاب کنید . 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....

زایمان طبیعی سختی های خودش داره قطعا 

سزرین هم سختی ها و عوارض خودش 

شما بهتره بری پیش پزشک معتدمت و طبق شرایط بدنی و فیزیولوژی بدنی خودت تصمیم بگیری 

من دوستم دوتا طبیعی زایمان کرده و راضی 

یکی هم از سزارین راضی 

هر دو هم راضی دارن هم ناراضی 

مادر خودم 4تامون سزارین شده ولی مادر من خودش انتخابش طبیعی بوده منتها چون سرمن که بچه اول بودم بخاطر شرایطش سزارین براش تجویزشده دیگ بقیمونم سزارینی بودیم و مادرم میگف چون دست تنهاهم بودم خیلی سختم بود بخاطر زخم و درد واینا ولی با مراقبت واحتیاط خودش اوکی شده

2706