2737
2734

آز قند که دادم ناشتا ۹۹بود 

تحمل گلوکز یکیش ۱۵۵یکی ۱۵۳بود 

دکترمیگفت دو هفته رژیم بگیر اگه کنترل نشد انسولین 

موندم چه خاکی تو سرم بریزم😭

چن روز دیگه نوبت مشاور تغذیه دارم

ولی تاجایی که شنیدم اصن انگار نباید هیچیییی خورد بجز گوشت سفید تخم مرغ و سالاد و حبوبات

اینجور که ادم سیر نمیشه و حالش بهم میخوره

باتجربه لطفا راهنمایی کنید و بگید چجور رعایت کنم که پایین بیاد

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بعد از هر وعده غذایی یه لیمو ترش بخور 

میوه کم بخور به جاش سبزیجات بخور کاهو هویج خیار 

خیار و ابلیمو بخور 

صبحا صبحونه تخم مرغ بخور 

نون و برنج کم بخور با سالاد خودتو سیر کن 

واقعا رژیم رعایت کن سخته ولی یه بچه سالم ارزشه این سختیارو داره 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
برا من قند ناشتام ۱۰۸ بود با رژیم آوردم روی ۸۷

رژیمتون چجور بود؟خیلی رعایت کردین؟

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
منم ۹۸ بودم رژیم داده ولی رعایت نمیکنم همین الان دارم بستنی میخورم

قنده بالا هوشه بچه رو پایین میاره و چشماشو ضعیف میکنه رعایت کن تا میتونی

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
2738
منم ۹۸ بودم رژیم داده ولی رعایت نمیکنم همین الان دارم بستنی میخورم

اصن همه غذاها و خوراکی های خوشمزه رو نباید خورد😭😭😭😭

من دو هفته پیش آزمایش دادم 97بود از همون موقع دیگه بستنی شربت شکر کیک اینجور چیزا که قند داره نمیخورم الان یه هفته دستگاه تست قند خون گرفتم فقط روزایی که مثلا صبحانه خامه مربا میخورم تا آخر شب قندم که میگیرم میبینم 124یا 125ولی روزای دیگه همه چی عادیه ناشتا هم زیر 80هست تو این یه هفته ای که هر روز گرفتم 

قنده بالا هوشه بچه رو پایین میاره و چشماشو ضعیف میکنه رعایت کن تا میتونی

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

نمیتووووووونم نخووووورم 

لعنت به من هنوز دارم بستنی میخورم

من دو هفته پیش آزمایش دادم 97بود از همون موقع دیگه بستنی شربت شکر کیک اینجور چیزا که قند داره نمیخور ...

چه خوب

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 نمیتووووووونم نخوووو ...

منم یساعت پیش خوردم بعدش کلی ذهنم درگیر این مشکل شد😭

منم گفت دکتر تغذیه برو ولی وقتی دستگاه تست قند خون گرفتم خودم میدونم چی بخورم که بالا نره قبل اینکه آزمایش بدم همه چی میخورم واسه همین قندم ناشتا 97بود ولی الان که چیزایی که شکر درست میشه نمیخورم همه چی نرماله