2733
2734

من برای کارم گفتن مدارک بیار شناسنامه کارت ملی  بیار خودمون کپی میگیرم 

الان من نمیخام شناسنامه مو ببرم بیند 

چون طلاق دارم میگرم حساس میشن تو محل کار بهم 

چه بهونه بیارم برای نبردن شناسنامه 😕😕

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇

بچه‌ها توروخدااا برا حفظ آبروم یه صلوات بفرستید

ببخشید خودم خوشم نمیاد تو سایت از این پیاما بزارم

ولی وااااقعا مجبورم

اصلا حالم خوب نیس

احتیاج دارم به دعای شما

ببخشید 😖😭😖🙏😖😭💔

استارتر از شمام خیلی معذرت میخوام 🙏😖

امضام

سلام من نیکام/:❤️🫂مشاور یا روانشناش نیستم ولی میتونم مثل یک دوست زمانی که ناراحتی.دلتنگی.مشکل داری. دلت گرفته. و هرمشکل دیگه ای یا درخواست دوستی بدی یا تاپیک بزنی تگم کنی⭐️تا کمکت کنم. لطفا اگر کاربری اینجا روح روانش بیماره تاپیک میزنه از دلتنگی هاش مینویسه یک خواهری رو میخواد تا راهنماییش کنه منو تو تاپیکش تگ کنید یا حتی اگه خودتون دچار چنین مشکلی شدین‌♡من دوست ندارم هیچ دختر جوونی دل شکسته باشه. برای ارامش دلش هم واسش تاپیک میزنم بالای هزار تا صلوات مهمانش میکنم🙂🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه‌ها توروخدااا برا حفظ آبروم یه صلوات بفرستید ببخشید خودم خوشم نمیاد تو سایت از این پیاما بزارم ...

امضام

سلام من نیکام/:❤️🫂مشاور یا روانشناش نیستم ولی میتونم مثل یک دوست زمانی که ناراحتی.دلتنگی.مشکل داری. دلت گرفته. و هرمشکل دیگه ای یا درخواست دوستی بدی یا تاپیک بزنی تگم کنی⭐️تا کمکت کنم. لطفا اگر کاربری اینجا روح روانش بیماره تاپیک میزنه از دلتنگی هاش مینویسه یک خواهری رو میخواد تا راهنماییش کنه منو تو تاپیکش تگ کنید یا حتی اگه خودتون دچار چنین مشکلی شدین‌♡من دوست ندارم هیچ دختر جوونی دل شکسته باشه. برای ارامش دلش هم واسش تاپیک میزنم بالای هزار تا صلوات مهمانش میکنم🙂🫂
2731
2740

بگو‌ گم شده دیگه

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

خب خودت کپی بگیر امروز عصر فردا کپی ببر براشون

بگو کپی هاشو داشتم

هنوز که طلاق نگرفتی که تو شناسنامت باشه......

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
میتونی راهنمایی کنی  هر جا رفتم برای کار گفتم دارم جدا میشم پروندنم

ببر بگو‌دارم طلاق میگیرم