2737
2734
سلام .ممنون که اومدین. من خیلی دوس دارم تراس خونم پر گلدون باشه ولی نمیدونم چرا موفق نمیشم.قبلا گل قاشقی و حسن یوسف داشتم پژمزده شد انگار دستم واسه گل خوب نیست.تراس خونم جنوبیه و افتابگیر.فعلا یکساله که یه گل یخ توش دارم .لطفا چند تا گل که نگهداریش راحت باشه بم معرفی کنید. راستی از این گل ها که میپیچه و میچسبه به دیوار هم دوس دارم. لطفا منو به ارزوم برسونین.مرسی
منم دوست دارم خیلی ولی فعلا با بچه ها نمیشه اما ایشالا میزارم چند وقت دیگه ازین پله ها بزار روشو پر گلدون کن
خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من قاشقی دارم حتی تو زمستونم تو تراس بود . گل مقاومیه خیلی هم دوسش دارم . به این راحتیا پژمرده نمیشه . شمعدونی هم خوبه . گل هم میده ک عالیه گندمی هم دارم ک اونم مقاومه و بزرگ میشه خوب میشه
من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2706