2733
2734
عنوان

چجوری دوستم بپیچونم؟

113 بازدید | 8 پست

دیروز کلی اصرار کرد که بیا امروز بریم بیرون اول گفتم نمیام ولی دیدم اصرار داره گفتم باش، ولی امروز صبح رفتم باشگاه الانم تازه کلاسم تموم شد میبینم اصلا حال ندارم چیکار کنم دوستمو

حتما باید برم چون گفتم میام؟ یا بپیچونم

یه قهوه بزن شارژ بشی، خوشگل کن برو بچرخ، خوش میگذره

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همینارو ک اینجا گفتی بهش بگو 

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

باید بری چون اون برنامه ریزی کرده برا امروزش و اگر بگی نمیام خیلی میخوره تو پرش

ولی از این ب بعد قبل از اینکه اوکی رو بدی فکر کن 

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻