2733
2739

من  کل طلاهای عروسیمو فروختم  واس ماشین 

۲ سال هست ازدواج کردیم همش قصد و بدهی داشتیم تازه تموم شده 

۲ سال بود بخاطر بدهی ی لباس نخریدم و همیشه تکراری پوشیدم الان خداروشکر بدهیمون تموم شده و ی کم اوضاع مالی بهتر شده 

قرعه کشی خونگی ب اسممون در اومده شوهرم گف طلاهایی ک فروختی و برات میخرم ولی من دلم گوشی ایفون میخواد چون واقعا خسته شدم بانامزدی و ازدواج ۵.۶ ساله ی لباس و ظاهر درست نداشتم بخلطر بدهی الان دوس دارم ایفون بخرم لباسای خوب بخرم و دیگ فقط ب خودم برسم چون ظاهر مهم تره ب طلاهم اصن اصن علاقه ندارم وقیم داشتم ی دونشم نمینداختم ب نظرتون ایفون بخرم و ب خودم برسم یا طلا بخرم بزارم خونه 😑😑

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هر چیزی که شادت میکنه و خوشحالی باهاش اونو بخر

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💖مژده ای  دل که مسیحا نفسی می آید💖👪برات اون وقتی رو آرزو می‌کنم که از ته دلت لبخند میزنی و میگی: خدایا این بیشتر از اون چیزی بود که براش دعا کرده بودم، شکرت..❤️
دماغت عمل کن دندونات درست  ژل لب بزن

من کلا طلا دوس ندارم ۳ سال پیش ی سری فروختم دماغمو عمل کردم پارسالم ی سری فروختم دندونامو کامپوزیت کردم امسالم فروختم ماشین خریدیم اصنممممم پشیمون نیستم بااین ک انقد طلا گرون شد بعدش 

مامان ابرا و آرهان 😍🥰
من کلا طلا دوس ندارم ۳ سال پیش ی سری فروختم دماغمو عمل کردم پارسالم ی سری فروختم دندونامو کامپوزیت ک ...

پس الانم برو با گوشی جدیدت عشق کن

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانم اینقدر زیباست که گاهی باورم نمیشه واقعیه❤️…
2706