2752
2734

مامانم میگه من خیلی توی خیابون سرد و سنگین رفتار میکنم و اصلاااا راحت نیستم و

باید لوند و ناز باشم به عنوان یه دختر !

و خانومانه تر و جذاب تر رفتار کنم ... 🥴🥲

راهنمایی کنید لطفا که باید چه کار کنم 🥲🙏🏻 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین ناز و کیوت بودن تو ذات و چهره است. مثلا ترانه علیدوستی نازه، گلشیفته چهره نسبتا وحشی داره. عشوه رو هم بعضی‌ها بهش می‌گن با عرض معذرت لاشی بودن. 

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.

یه دختر وحشی رو مخ بی ناز هسدم🚶🏻‍♀️

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
والا انوباد از پسراپرسید

شک ندارم نظر پسرا هم همینه لوند بودن چیز خوبیه برای هر خانومی هم لازمه ولی فقط برای پارتنرمون نه این که تو خیابون عشوه بیایم و سنگین رفتار نکنیم به نظرم پسرا از دخترای سرسنگین بیشتر خوششون میاد 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2706