2733
2734
عنوان

خوتواده شوهرم بهم اهمیت نمیدن

1541 بازدید | 97 پست
الان دوهفتس فهمیدم باردارم...چون از اول راضی به ازدواج ما نبودن الانم محلم نمیزارن...وقتی جاریم حامله بود مادرشوهرم از یه هفته قبلش توفکر بود براش نوبت میگرقت میرفت مینست تومطب نوبطش که میشد زنگ میزد بیاد ولی حالا من دیروز تنها رفتم دکتر حتی نپرسیدن دکتر چی گفت..چیکار کردی...درصورتی که خیلی خیلی مشتاق بارداری من بودن...همش گریه میکنم همش ناراحتم دلم میخواد ازشون دور باشم...هروقت میبینمشون و بی اهمیتیشونو اعصاب و فکرم میریزه به هم
امشب برای ماندنمان استخاره کن....اما به آیه های بدش اعتنا نکن👪
همش تو فکرم چیکار کنم بهم اهمیت بدن...من عروس خوبی بودم واسشون خونوادم از هر نظر از جاریم بالاتر هستن..مالی فرهنگی و همه چیز...ولی بهم بها نمیدن...پریشب خواب دیدم مادرشوهرم داره منو کتک میزنه همش تو خواب کمک کمک میکردم که شوهرم از خواب بیدارم کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سعی میکنم محل ندم ولی از درون دارم نابود میشم...خیلی اذیت میشم وقتی میبسنمشون جاریم ویار داشت مادرشوهرم هرروز واسش غذا میپخت میبرد و کلی ذوقشو داشت و هرروز هرروز زنگش میزد..ولی الان نمیدونه من مردم یا زندم
من انتظار زیادی و توقم زیاد نیست ولی وقتی جلوچشمم بهم بی اهمیتی میکنن نباید ناراحت شم؟؟؟
وای بهتر که تو کل تبلیغات دخالت نمیکنن، حوصله داری؟!!! من که اصلا خوشمزه نمیاد مادر شوهرم را بیفته تو مطب دکتر و این ور اونور باهام بیاد. امیدت به خدا باشه و فقط به سلامتی نی نی فکر کن و آرامش داشته باش، فقط همین مهمه، بقیه رو ول کن،
محل نذارن چه بهتر
ریلکس زندگی خودتو بکن
شوهرت و خود مهمید
منم تا چندروز پیش مثل تو ناراحت بودم ازشون...ولی چندروزه که تصمیم گرفتم بیخیال رفتاراشون بشم ...خودم و شوهرم مهم هستیم...آخ نمیدونی چه آرامشی دارم