2737
2739
عنوان

دوستان مقیم کانادا راجع به زندگی تو کانادا کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 71592 بازدید | 206 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. من ٣٤ ساله يه پسر سه ساله دارم. ١٥ سال هم تجربه تدريس انگليسي. شوهرم در زمينه فن آوري اطلاعات كار ميكنه. مهاجرت رو براي من به چه صورت ميبينيد؟

تمكن مالي هم زياد نميتونم ارائه بدم. 

2728
سلام حتما برای اومدن به کانادا با چند وکیل مشاوره کنید کتی جان تنها کسی که میتوانه کمکتون کنه وکیل ه ...

صد گل جون میشه درخواست دوستی من و قبول کنید لطفا خیلی صادقانه راهنمایی میکنی ممنونم ازت چقدر خوبه که انسان‌های بزرگی مثل شما وجود داره

منتظرم عزیزم در رابطه با کانادا و اینکه کدوم شرکت مهاجرتی کار شما رو عهده گرفت و موفق به اخذ ویزا شدین سوال دارم

تا شقایق هست زندگی باید کرد...

سلام دوستان با سن 29فوق لیسانس حسابداری و دارای مدرک بین المللی حسابداری accaو آیلتس 7.5و دوسال سابقه کار در ایران میتونم ازطریق اکسپرس اینترای مهاجرت کنمو اینکه میتونم کار پیدا کنم بااین مدرک یا باید مدارک دیگه ای در کانادا بگیرم؟البته من کلاس زبان فرانسه در سطح b2هستم .

نامزدم لیسانس فیزیک دارن ولی کارهای کامپیوتری انجام میدن بنظرتون چه مدرک بین المللی بگیرن درزمینه کامپیوتر که درکاتادا اعتبار داشته باشه؟

و اینکه با این گرونی دلار من میتونم با 10000هزار دلار در کانادا دووم بیارم؟

با این شرایط من میتونم از طریق مهاجرت به کبک اقدام کنم؟

ممنونم از پاسختون

عزیزم به جز روش پناهندگی شما از هر روش دیگه ای برید و به هر استان کانادا که برید هزینه اجاره خونه رو ...

شما در جند استان کانادا بودین که با اطمینان این حرف رو میزند من تو دو تا استان سسکچوان و منیتوبا بودم ما ازطریق اسکیل ورکر اومدیم بجز کمک هزینه مسکن دهم کل هزینه تخصیل یکساله همسرم رو دادن و هم ماهیانه خرج حانواده 4نفری ما رو هم دادن البته این اطلاعات من مربوط به 5 سال پیش هست ولی همون زمان هم 3 استان انتاریو-بریتیش کلمبیا- کبک این امتیازات رو نمیداد چون به ندازه کافی مهاجر داشت

سلام دوستان با سن 29فوق لیسانس حسابداری و دارای مدرک بین المللی حسابداری accaو آیلتس 7.5و دوسال سابق ...

اگر راهی هست که بیتوانید بیاد کانادا حتما بیاید و فرصت خودتون رو از دست ندید-برای رشته حسابداری اینجا خیلی کار هست ولی باید یک مدرک از اینجا بگیرید یا بیاید مدارکتون رو ارزیابی کنند یاCPA امتحان مربوط به حسایدارن کمانادا رو بدین

برای همسرتون مندقیقا در چه زمینهای فعالیت دارند؟سخت افزار ؟نرم افزار؟ برنامه نویسی-طراحی صفحات وب؟ چه کار میکنند ختما مدرک بین المللی اون کاری رو که میکنند بگیرند

برای شما و همسرتون بهترین کار اینکه هر چه زودتر اقدام کنید و هرچی میتوانید بیشتر وری زبانتون وقت بگذارید-اول زبان دوم زبان بعد افزایش مهارت

2738

گه قصد اقامت خارج از کشور و یا اشتغال دارید

حتما تماس بگیرید هم قیمت مناسبه و هم سریع اماده میشه مدارکتون 

ارایه مدرک رسمی و قابل ترجمه و معتبر به منظور تاسیس ارایشگاه و اقامت خارج از کشور ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲       ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹

منم اطلاعات کاملی نداشتم و دودل بودم برای رفتن

ولی دو سه پیش خواهرم از طریق یه موسسه به نام  پژواک پارس ماد رفت که اطلاعات را براشون تجزیه و تحلیل کرد و الان خدارو شکر  اونا مستقرن.

2706