2733
2734
سلام کارهامون گره خورده و هرجا میریم یه مشکلی پیش میاد ..منم باردارم و خرداد زایمانمه خیلی استرس دارم ..میشه برامون صلوات بفرستین؟؟ ممنون میشم
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
فقط قربانی و دانه دادن به پرنده برای ما وحشتناک جواب داد قربانی فقط باید به مستحق داده شه حتی نداری برو مراکزی که بچه های کم توان رو نگه می دارن نصف پول یه گوسفند رو بده در جهت قربانی معجزه می بینی
همه چیز عالیه داره از اسمون طلا می باره
مثلا الان حدوده یه ساله میخوایم ماشین بخریم ولی نمیشه همش پولمون خرج الکی میشه و نمیتونیم ماشین بخریم .. استرس دارم میترسم نتونتم مدیریت کنم خیلی شرایط بدیه
💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
انشاالله نی نی خودش روزیشو میاره. من هم بچم خرداد به دنیا میاد. تا حالا خیلی سختی کشیدم. خیلی پول کم آوردیم. حال خودم خیلی بد بود. پام شکست. ولی الان یه دو هفته هست گوش شیطون کر زندگیمون داره میوفته رو غلتک/
شرایطمون تقریبا مشابه همه من و شوهرم جفت شاغلیم و من الان باردارم و خردادزایمانه صاحب کار شوهرم میخواد شغلشو عوض کنه و بره یه کار دیگه و بعد عید بیکار میشه منم که بواسطه زایمانم از اول خرداد نمی تونم بیام سرکار و چون بیمه نیستم و مرخصی ندارم باید یه نفر جایگزین خودم کنم که حقوقم بدم به اون و منم تا وقتی خونه باشم حقوق ندارم خیلی استرس دارم همه با اومدن عید خوشحالن و من ناراحت ان شااالله خدا واسه هممون درست کنه واست دعا کردم و صلوات فرستادم منم از دعای خیرتون فراموش نکنین ممنون
محتاجم به دعا
2706