2737
2739
عنوان

افسردگی بعد زایمان😫😫😫😫

363 بازدید | 32 پست

سلام من ۷روزه زایمان کردم سزارین..زایمان دوممه یک پسر ۴ساله دارم..حقیقتش حالم یه جوریه..سینه هام شیرش کمه و درد میکنه..بچم همش چسبیده بهم شیر میخوره ولی بهش شیر خشک هم کمی میدم..خواب ندارم عذام نصف شده..مادرمم پیره همش خوابه نمیتونه بهم خوب برسه..شوهرمم سرکار..اصن یه وضعی..حال روحیم اصن خوب نیس..چکار کنم😫😫😫تو رو خدا کمکم کنین..بخیه هامم درد دارن چون مجبورم خودم پاشم بعضی از کارامو بکنم مامانم نمتونه..به پسرمم نمیتونم برسم دلم برای اونم میسوزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه افسردگی داری برو دکتر دارو بخور منم افسردگی شدید داشتم تا چند ماه

واسه رسیدگی هم بگم منم تنها بودم بعد از زایمان به زندگی عادی برگشتم و تمام کارام و مثل آدم عادی انجام می‌دادم چاره چیه وضعیت غذا هم افتضاح بودم چون فرصت نمیکردم چیزی بخورم ۴۵ کیلو شدم تحمل کن همه چی درست میشه میدونم خیلی سخته ولی هیچ کس غیر خودمون به فکر مون نیست 

تنها کسی که میتونه کمکت کنه خودتی تلقین رو از خودت دور کن...منم بعد زایمان حس افسردگی داشتم یهو به خودم اومدم وگفتم این بچه حقشه یه مادرقوی وشاد داشته باشه به هر سختی بود سعی کردم افکارمنفی رو دوربریزم ...کار کردنم طوری هرچی بلندشی کاراتو خودت بکنی زودتر سرپا میشی 

2738

به همسرت بگو داری اینجوری میشی ک زمان هایی ک هست بیشتر هوات رو داشته باشه ، نذار درد هم بکشی آستانه تحملت میاد پایین شیاف استفاده کن ، کارهای خونه رو همکلا ی مدت بیخیال بذار وقت آزاد پیدا کنی ک کمتر خسته بشی ،واسه شیرت هم لیدی میل بخور من هنوزم همیشه لیدی میل دارم تا شیرم کم میشه میخورم 

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞

عزیزم تازه هفت روزه زایمان کردی طبیعی اوضاعت بهم ریخته است باید صبوری کنی همه مادرا این دوران رو گذروندن ولی بالاخره تموم شده از همسرت به طور جدی کمک بخواه حتی همون ساعتای کمی که خونه است اگه فرصت  غذاخوردن یا اشتهای زیادی نداری در عوضش مغزیجات مثل پسته بادام هندی کشمش و مویز و برگه زردآلو و بزار کنارت تند تند بخور قرص آهن فراموشت نشه میگذره عزیزم نگران نباش

عزیزم الکی تلقین نکن افسردگی داری 

مغز متوجه حالات شما میشه. کمک نداری ، بچه کوچیک داری ، بدنت زخم داره. اینا همش طبیعیه  

تخم رازیانه ، چای کمرنگ زیاد ، عصاره ی مالت ، قرص شیرافزا لاکتوسیم ، هندوانه ،  این چیزا رو بخور شیرت زیاد بشه 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
تنها کسی که میتونه کمکت کنه خودتی تلقین رو از خودت دور کن...منم بعد زایمان حس افسردگی داشتم یهو به خ ...

اره خداروشکر خودم زود سر پا شدم ولی از دیشب رد بخیه ام ورم کرده و درد داره

با تموم وجود درکت میکنم یادم نمیره چه روزای بدی داشتم 

فقط و فقط حال روحیتو  تا میتونی خودت خوب کن اصلا به چیزای بد فکر نکن گریه نکن اعصابتو خرد نکن که بدتر از اینی  که هستی میشی 

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...    
نمدونم چکار کنم اصن حوصله خودمم ندارم حتی

عزیزم حق داری واقعا سخته 

اولین کاری که میتونی بکنی خودتو اذیت نکن شیر نداری به بچه ت شیر نده شیرخشک مال همین وقتاست به حرف کسی هم گوش نکن که شیر مادر و فلان 

اینطوری بچه سیر میشه راحت می‌خوابه خودت میتونی استراحت کنی 

همسرت که میاد بچه ها رو بده بهش خودت استراحت کن و کارای خونه که اذیت نمیشی انجام بده 

مادرشوهر نداری بیاد کمکت ؟