2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
حالا شهر میخوای یارسومات ترکها

شهر 

و رسومات 

راستش می‌خوام بدونم از کدوم شهر هستید 

من با ترک های اصفهان وصلت کردم 

مادر شوهرم همه چی را میگه ما رسم نداریم 

خواستم ببینم واقعا همین طوره 

چه جالب یه چیزی یادگرفتم☘👌🏻

لطفا لایک نکن دوست عزیز فقط درصورتیکه اولین یا چندمین پست من در یک تاپیک پر بازدید باشه🙏خدا جونم تو هیچ کاری ناامیدم نکردی برای همه چی ممنونم اگه صلاح میدونی این یکی آرزوم رو هم برآورده کن(🤱)
حالا شهر میخوای یارسومات ترکها

میشه لطفا جوابم را بدید 

الان باردارم همش غر میزد بچه بیارید چرا بچه نمیارید  

الان باردارم اصلا سراغ نمیگیره نی نی خوبه یا نه 

یا اصلا نمیگه چیزی دلت می‌خواد برات درست کنم 

با این که می‌دونه از خانواده ام دورم و فقط اونا نزدیکم هستند

ما خودمون خیلی مراقب خانم باردار هستیم همش براش غذا می‌بریم سراغش را میگیریم خواستم ببینم واقعا رسم نیست داخل ترک ها یا مادر شوهر من این طوره 

شهر  و رسومات  راستش می‌خوام بدونم از کدوم شهر هستید  من با ترک های اصفهان وصلت کر ...

ترک اصفهان قشقایند بعد اینها به چند طوایف مختلف هستند کدوم گروه هستید واینم بگم کار کسی ندارند سرشون تو لاک خودشوند خوب وبد هم دارند معمولا باغریبه مهربوند شما باکدمسون وصلت کردید

میشه لطفا جوابم را بدید  الان باردارم همش غر میزد بچه بیارید چرا بچه نمیارید   الان ...

نباید اینجور باشد ماکه چندتا غریبه داریم فرق نمیذاریم 

اینهایی که گفتید هربشری باشه انجام میده ترک بقیه ندار معمولا ما کسی می‌فرستیم کمک حالش باش تا نوازد بیاد شاید این مخش تاب داره 

2706