2733
2734
دوست ندارم کره ای

گاهی اوقات دلت میخواد نت فراوون داشته باش 

همین ک این فرصت میاد برات نمی دونی چه کنی 👍👍

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۳۶۵ روز رو دان کن 😬😬😬

میدونستی نی نی یار ببینه تعلیقت میکنه

پاکش کن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
دوست ندارم کره ای

همش ۱۳ گیگ؟؟

برنامه بلبل جان نصب کن کلی فیلممم

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍
2731
🤣 هر روز قبل خواب دانلود کنه ببینه

ولی خداییش اینجا بچه ها هی میگفتن 

من تاحالا ندیدم این مدل فیلمارو 

رفتم هرکاررری بگی کردم نتونستم دانلود کنم ببینم 

بازم خدا نذاشت جلومو گرفت 😂

برای منم بغرستش

مطالب قبلی رو پاک کردم ولی از دوباره میخوام فیلمای جدیدتر بذارم

https://rubika.ir/azhardary_sokhany

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
ولی خداییش اینجا بچه ها هی میگفتن  من تاحالا ندیدم این مدل فیلمارو  رفتم هرکاررری بگی کر ...

افتضاحه، همون فیلم سوپرِ با این تفاوت که گاهی بین کاراشون یه صبحونه هم میخورن🤦🏻‍♀️😁

2706