2752
2734
عنوان

کمردرد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

68 بازدید | 12 پست

بچها من یه دیسک ریز نزدیک به مهره ها سینه دارم بالاس یعنی دیسکم خیلی ریزع 

الان خداراشکر درد ندارم زیاد ولی بعضی وقتا یهو کمرم میگیرع تا چندروز درد می‌کنه

چیکار کنم عضلات کمر و شکمم ضغیفه 

چی بخورم؟دارو جوشونده چمیدونم غذا 

چه ورزشی برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کار سنگین نکن 

باشگاه بدنسازی هم رفتی سنگین برندار و بدون برنامه کار نکن 

وزنت اگه بالا بیار پایین 

دکتر برو دارو بده خیلی خیلی خیلی پیگیر شو 

اینو منی میگم که ۱۶ سالگی یه دیسک داشتم هیچکاری نکردم بابت کمرم و باسن ۲۴ سال عمل شدم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2731
آب زیاد بخور ، پودر سنجد همراه شیر ، زردچوبه با شیر گرم ( بنظر شاید حال بهم زن باشه اما اصلا طعمش بد نیست ) ، تو بلند شدن نشستن و خواب هم حتما مراعات کن ، بادکش و ماساژ سنتی یا روغنهای طبیعی هم فوق العاده عالی 

خودم جراحی کردم امروز هم بخاطر کار زیاد همین الان از درد رو به قبله درازکشم😅 فردا میخام برم ماساژ و بادکش چون هیچی به اندازه این آرومم نمیکنه

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
کار سنگین نکن  باشگاه بدنسازی هم رفتی سنگین برندار و بدون برنامه کار نکن  وزنت اگه بالا ...

بعد عمل شرایطتتون چطوره ؟ من که اصلا رو ندارم از درد شکایت کنم بسکه همه میگن عمل کردی نباید درد داشته باشی 🤦

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
کار سنگین نکن  باشگاه بدنسازی هم رفتی سنگین برندار و بدون برنامه کار نکن  وزنت اگه بالا ...

الان که عمل کردی خوبی؟

منم ۲۲سالمه 

الان یمدته ارومه گفتم حتما خوبشدع

بعد عمل شرایطتتون چطوره ؟ من که اصلا رو ندارم از درد شکایت کنم بسکه همه میگن عمل کردی نباید درد داشت ...

درد دارم چون رعایت نکردم و احتمالا باز عمل شم . پارسال گفت باید عمل شی باز نرفتم یک سال نیم کلا عمل کردم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
الان که عمل کردی خوبی؟ منم ۲۲سالمه  الان یمدته ارومه گفتم حتما خوبشدع

من رعایت نکردم متاسفانه بعد عمل 

چندسالته 

۴۱ وزن زیادی هم ندارم کلا دیسک خیلی به سن و وزن ربط نداره درصد بالاییش ارثی و یا ضعف عضلات و آسیب وارده

من رعایت نکردم متاسفانه بعد عمل 

من هم 

ایشالا که هیچ کی گرفتار این درد نشه همه سلامتی بگیریم 🙏

من هم  ایشالا که هیچ کی گرفتار این درد نشه همه سلامتی بگیریم 🙏

من که درد زیاد دارم بازم عملم کارم کشیده ولی نرفتم