2733
2734
همین؟؟ قطعا که زیبایی که به زیبایی گراایش داری ولی زیبایت رو پایدار کن برای خودت بیشتر از آرایش کردن ...

والا من حوصله ندارم بیست چهار ساعته بشینم ارایش کنم .ولی اگ بخوام به خودم برسم ارایش میکنم کار خاصی انجام نمیدم 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زبان خوندن خیلی مهمه آفرین که داری براش وقت میزاری  یه رمان تو مایه های استادخلافکار یا گناهکا ...

عاشق رمان سفرب دیارعشق هستم معرکست 

وسطش میخندی یهو گریه میکنی

حس انتقام میگیری بعد پشیمون میشی

2731
والا من حوصله ندارم بیست چهار ساعته بشینم ارایش کنم .ولی اگ بخوام به خودم برسم ارایش میکنم کار خاصی ...

متوجه شدم 

امیدوارم بی حوصلگی تون پایدار نباشه انشالله

این گلم تقدیمت به خاطر وقتی که گذاشتی برای این تاپیک  میدونم که حوصله ی تایپ کردنم نداشتی  

ورزش  غذای سالم  روتین صورت  برنامه ریزی  کتاب خوندن  همه اینا میشه رس ...

ورزش توی خونه انجام میدی؟

روتین صورت ات شامل چیه؟مارکاشم میگی؟

برنامه ریزی روزانه داری تایم میزاری به همه اش میرسی؟

غذای سالم شامل چی مثلا؟ روتین پوستی ات شامل چیه؟مارکاشم میگی؟

سبزیجات بیشتر مصرف کن و میوه 

روغن کمتر استقاده کن 

گوشت قرمز رو کمتر مصرف کن 

اعتیاد اکه داری بذار کنار 

روتین پوستی متاسفانه الان نمیتونم داشته باشم فقط ژل شستشو میزنم درماتیپک بدک نیست 

ضدافتاب درماتیپک میزدم اصلا خوب نبود

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود