2733
2734

تغذیه مناسب و مقوی 

ورزش 

روتین پوستی 

رسیدگی به مو و پوست 

دوش گرفتن به موقع 

استفاده از عطر و ادکلن 

لباس های مناسب 

مطالعه 

آگاهی علمی 

بالابردن اطلاعات عمومی 

و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد اخریش توضیح بده لطفا

حدودا کمتر از یک هفته اس سابلیمینال چشم عسلی چوش میدم چشمم رنگش روشن تر شده 

اگه بخوای بدونی چیه یه قتیل موسیقی که حاوی جملات تاکیدی پنهانه و میره ضمیر ناخودآگاه فقط اب زیاد میخورم اعتقاد دارم و هی نمیرم چک کنم روزانه یک تا دو ساعت گوش میدم فرقی هم نداره حین انجام چه کاری باشه ولی تو خواب بهتره

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی کع چ حالیست:) 
2731
گفتن جملات تاکیدی  بجور بازی ذهنی که باعث خستگی و خواب الودگی میشه

نه عزیزم برای من اینطور نشده درکل باید حس خوب بگیری ازش 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی کع چ حالیست:) 
پوست صاف و شفاف و روشن  با کلی دکتر پوست و کرم و پاکسازی پوست و هزینه ها  لباسای شیک و ...

شما درست میگی اگثر ما عادت داریم لباسای خوبمون رو نمی پوشیم وقتی هم که  میپوشیم توشون احساس خوبی نداریم چون بهشون عادت نداریم 

خوب پوشیدن خصوصا تو خونه باید تبدیل بشه به سبک زندگیت 

ایرادات چیه ؟ پوستت ؟؟فیشیال برو  بینیت ؟عمل کن  اندامت؟؟؟ورزش و رژیم  لباست؟بخر ...

چشم 

من میخوام بدونم شما برای خودتون چیکار میکنید قطعا که منم یکسری کارهایی برای خودم و زندگیم انجام میدم 

حدودا کمتر از یک هفته اس سابلیمینال چشم عسلی چوش میدم چشمم رنگش روشن تر شده  اگه بخوای بدونی چ ...

من ببار خواستم گوش کنم خیلی حس منفی بهم داد ترسناک بود برام حتی پنج دقیقه هم نتونستم گوش کنم از نظرم خیلی ریسکه چون ناخودآگاه خیلی قوه مهمی و نو درصد تصمیمات و احساسات ما از این قوه هست معلوم نیست چه چیز های دیگه ام واردش میشه با اینکه جایی که گرفتم خیلی معتبر و پر فالور بود

ارایش .تامام

همین؟؟ قطعا که زیبایی که به زیبایی گراایش داری ولی زیبایت رو پایدار کن برای خودت بیشتر از آرایش کردن وقت بزار تو هر روز 24ساعت وقت داری ونهایت آرایش کردن و تمدیدش 2ساعت از وقتت رو بگیره بقیه ی تایمت رو چجوری سپری میکنی؟