2737
2739
عنوان

تخمک گذاری

1171 بازدید | 10 پست
با عرض سلام. آیا صرفا داشتن قاعدگی منظم در هر ماه دلیل بر داشتن تخمک گذاری در هر ماه هست؟ به عبارتی دیگر اگر شخصی قاعدگی منظم داشته باشد ایا هر ماه تخمک گذاری دارد؟ با تشکر
در تکمیل پرسشم باید بگویم من هر ماه وسط دوره ماهیانه ام درد شدیدی را در تخمدان چپم و گاهی راستم احساس می کردم اما این ماه دردی در تخمدانم نداشتم آیا ممکن است تخمک گذاری نکرده باشم؟
خانم فرح
اگر قاعدگی های منظم دارید بسیار بعید است که اختلال در تخمک گذاری داشته باشید.
عدم تخمک گذاری بطور اتفاقی ممکن است اتفاق بیافتد و در این صورت سیکل قاعدگی شما هم احتمالا طولانی تر خواهد شد. یک احتمال قوی تر این است که شما زمان دقیق تخمک گذاری را متوجه نشده باشید، مثلا اگر در خواب بوده اید یا مشغول فعالیتی که خیلی بر خود تمرکز نداشته اید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ba salam khanoom doctor
doktore man mikhast zamane tokhmak gozary mano moshakhas kone ke motevajeh shod tokhmakhaye man be sayze monaseb nemiresan.man az roze 3 perid ampole(puregon)zadam ke javab dad va tokhmaka be sayze monaseb residan va bad az on ampole(choragon)zadam.
vali khob bedone hormon man tokhmak gozary nadaram va man aslan dost nadaram hormon estefade konam.mikhastam bedonam chera be sorate normal tokhmak gozary nadaram?ba tashkor
2740
برای بررسی علت آن آزمایشات هورمونی متعدد لازم است.

سلام منم پریودی های منظم دارم ولی هر فصل تغییر میکنه. یکی دوروز عقب و جلو میزنه در هر فصل... احساس میکنم تخمک گذاری ندارم چون علائم تخمک گذاری رو ندارم اصلا... ممکنه تخمک هام خراب شده باشه یا نازا باشم. خیلی میترسم... یه ازمایش قبل بارداری هم دادم دکتر گفت مشکلی نداری فقط پرولاکتین لب مرز هست 

با سلام به یک اهدا کننده تخمک از تبریز ویا شهرهای اطراف که بتواند در تبریز اهدا کند نیازمندم ترجیحا با گروه خونی o یا b وقد بلند وخوش چهره لطفاکسایی که مایلند به ایدی تلگرامم پیام بدن خیلی ممنون

eshgim23@